Starostlivosť proti nedokonalostiam

Počet výrobkov: 612

Aj Vás trápia nedokonalosti pleti? Objavte riešenia, ktoré pleti navrátia rovnováhu. V tejto sekcii nájdete starostlivo vybrané zloženia s tými najkvalitnejšími aktívnymi látkami ako je kyselina salicylová, niacínamid alebo rastlinné extrakty, ktoré pomáhajú s vylučovaním kožného mazu, zmierňujú zápalové stavy, redukujú akné, čierne bodky a pomáhajú k celkovej regenerácii pleti. Ponúkame širokú škálu produktov, od ľahkých toník, cez intenzívne anti-akné séra, až po hĺbkovo pôsobiace masky a krémy. Vyskúšajte účinnosť a šetrnosť našej kozmetiky, ktorá Vám pomôže dosiahnuť požadované výsledky a získať Vaše sebavedomie späť.

počet výrobkov: 30/612

Kozmetika proti nedokonalostiam  

Nedokonalosti na pleti – najmä pokožky tváre – sú častým problémom nielen mládeže, ale aj dospelých. Nie sú vítané. Neskrývajte svoj problém. Zvážte implementáciu vhodnej starostlivosti o pleť, ktorá vyhovuje potrebám Vašej pleti.Pokožku s nedokonalosťami treba v prvom rade pravidelne čistiť, aby baktérie nemali vhodné podmienky na rozmnožovanie. Je potrebné dbať na zvlhčenie, aby mohla hydrolipidová bariéra správne fungovať. Okrem toho stojí za to pamätať na ochranu pred škodlivými vonkajšími faktormi, pretože aknózna pokožka je tiež veľmi citlivá a náchylná na poškodenie.

Starostlivosť o pleť proti nedokonalostiam – ako by mala vyzerať?

Skôr ako začnete na pleť nanášať kozmetiku proti nedokonalostiam, pamätajte, že iné ošetrenie potrebuje ráno a iné večer.

Ráno:

  • čistite pokožku penami alebo gélmi – mali by mať jemné zloženie, aby pokožku nedráždili a nevysušovali;
  • obnovte správne pH pokožky – pomôžu Vám v tom zložky prítomné v hydrolátach alebo tonikách;
  • aplikujte ľahké sérum s prísadami, ktoré podporujú normalizáciu tvorby kožného mazu a hydratujú epidermis,
  • chráňte pokožku krémom s UV filtrom, ktorý pomáha chrániť pleť pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.

Ak potrebujete, potom môžete prejsť do aplikácie make-upu.

Večer:

  • odstráňte make-up a zvyšky kozmetiky – vyberte si odličovač, napr. micelárnu vodu alebo mlieko;
  • umyte si tvár;
  • používajte tonikum alebo kvetinovú vodu s prísadami, ktoré pomáhajú normalizovať pH pokožky;
  • na tvár naneste sérum a/alebo krém s látkami, ktoré podporujú regeneráciu a hydratáciu epidermy.

1-2 krát týždenne, nezabudnite použiť peeling. Môže to byť kozmetika so zložením na báze kyseliny, ktorá pomôže odstrániť odumretú pokožku bez podráždenia tváre. Stojí za to pripomenúť, že ani tá najlepšia starostlivosť nemusí priniesť žiadne výsledky, ak je problém vážny. Ak s nedokonalosťami bojujete dlhodobo, objednajte sa k dermatológovi.