Púder na tvár

Počet výrobkov: 57

Púdre sú dokonalým ukončením líčenia. Táto kozmetika sa používa na fixáciu a konečnú úpravu make-upu tváre. Púdre sú dostupné v mnohých povrchových úpravách - matné, saténové, rozjasňujúce, priehľadné alebo s farebným efektom. Absorbujú prebytočný maz, opticky vyhladzujú pleť a predlžujú trvácnosť make-upu. V našej ponuke nájdete sypké aj lisované púdre!

počet výrobkov: 30/57

Nalíčite sa a chcete, aby Vám na tvári zostal celý deň a/alebo noc? Pleť si umyjete a tonizujete, použijete bázu, nanesiete ten najlepší podklad a... nič? Nezabudnite na púder na tvár! Je to produkt, ktorý Vám pomôže zafixovať make-up. Navyše obsahuje hodnotné zložky, ktoré podporujú napr. skrytie nedokonalostí či absorbovanie nadmerného množstva kožného mazu. Vďaka nim budete vyzerať skvele dlhé hodiny. Púdre na tvár ponúkame v kompaktných baleniach, ktoré sa zmestia do väčšiny dámskych kabeliek. Noste so sebou svoj obľúbený produkt a upravujte si make-up počas dňa – rýchlo a diskrétne!  


Dozvedieť sa viac

Aké púdre na tvár nájdete v našej ponuke?

Púdre na tvár je možné rozdeliť do niekoľkých kategórií. Vzhľadom na vzorec sa rozlišujú sypké a kamenné (lisované) výrobky. S prihliadnutím na vlastnosti delíme ich na zmatňujúcu a rozjasňujúcu kozmetiku. Líšia sa účelom a spôsobom aplikácie.  

Sypké púdre

Sypké púdre volia profesionálni vizážisti najčastejšie na dokončenie líčenia. Sú veľmi ľahké, vďaka tomu sa na tvári usadia ako obláčik a jemne ho obopnú. Budú preto perfektné pre ľudí, ktorí milujú trend „clean girl“ a chcú dosiahnuť efekt čistej, bezchybnej pleti. Výhodou sypkých púdrov navyše je, že si ich množstvo pred nanesením na tvár ľahko odmeriate a bez väčších problémov rovnomerne rozotriete na pleť. Vďaka tomu je ľahké sa chrániť pred efektom masky.  

Kamenné púdre

Lisované/kamenné púdre sú veľmi obľúbené. Nič neobvyklé. Ľahko sa nanášajú - stačí povrch produktu ľahko pretrieť štetcom alebo hubkou a potom rozotrieť na tvár, aby ste dosiahli požadovaný efekt. Kamenné púdre mávajú navyše obal so zrkadielkom. Vďaka tomu môžete svoj make-up upraviť kdekoľvek a kedykoľvek. Ďalšou výhodou tohto typu výrobkov je ich relatívne vysoký stupeň krytia. Pokiaľ teda chcete zamaskovať tiene, nedokonalosti alebo pigmentové škvrny, je táto kozmetika určená práve Vám.  

Zmatňujúce púdre

Zmatňujúce púdre sú určené hlavne pre osoby so zmiešanou, problematickou a mastnou pleťou. Táto kozmetika obsahuje zložky, ktoré pomáhajú absorbovať prebytočný maz alebo pot a dosiahnuť efekt dokonale matnej sviežej pleti. Dôležité je, že také púdre môžu byť pigmentované a napr. podporujú maskovanie nedokonalostí. Tak to je dobrá voľba, okrem iného pre ľudí s akné. Dostupné sú aj transparentné púdre, ktoré na tvári nie je vidieť. Budú fungovať, pokiaľ má Vaša pokožka peknú farbu, ale zároveň má tendenciu sa po niekoľkých hodinách „svietiť“.  

Rozjasňujúce púdre

Máte radi, keď sa vaša pleť na slnku jemne trblieta, ako by bola zdobená zlatom? Rozjasňujúce púdre sú produktom pre Vás. Obsahujú čiastočky, ktoré odrážajú svetlo a pomáhajú pokožke dodať jemný lesk. Rozjasňujúce púdre budú fungovať pre ľudí so suchou, normálnou a zmiešanou pleťou.   Pamätajte - púder must-have nesmie chýbať v žiadnej kozmetickej taštičke! Vyberte si jeho vhodnú variantu a užite si odolný a dokonalý make-up.

Prezrite aj: Make-upyBázy pod makeupKorektory

Prečítajte si: Dokonalé líčenie na ples – tipy & najlepšia kozmetika

pixel