Rozjasňujúce púdre

Počet výrobkov: 20

Rozjasňujúce púdre sú kľúčovým prvkom v povinnej výbave dekoratívnej kozmetiky na tvár, ktoré sú navrhnuté tak, aby dodali pleti žiarivý lesk a prirodzenú sviežosť. Táto kozmetika je nevyhnutná na zlepšenie vizuálnych čŕt tváre a ponúka efekt zdravo vyzerajúcej pleti. Rozjasňujúce púdre krásne odrážajú svetlo a jemne zvýrazňujú vybrané partie tváre, ako sú vrcholky lícnych kostí, očný oblúk alebo líniu nosa. Náš sortiment zahŕňa rozjasňujúce púdre v rôznych zloženiach a prevedeniach, vrátane sypkých, lisovaných a minerálnych, ktoré sa ľahko nanášajú na pleť a poskytujú dlhotrvajúci rozjasňujúci finish make-upu.

Rozjasňujúce púdre  

Milujete, keď sa Vaša pokožka v lete na slnku jemne trblieta? Tento efekt môžete získať bez námahy! Stačí siahnuť po rozjasňujúcich púdroch. Je to kozmetika určená na použitie na záver make-upu za účelom fixácie podkladu. Ingrediencie v ňom obsiahnuté tiež pomôžu tvár jemne rozžiariť a dodať mu zdravý lesk.  


Dozvedieť sa viac

Rozjasňujúci púder na tvár - aké typy sú k dispozícii?

V našej ponuke nájdete dva druhy púdrov na tvár. Je to kozmetika so zadanou receptúrou:

  • transparentnou - nemenia farbu podkladovej bázy ani pleti a môžu ich používať všetci bez ohľadu na odtieň pleti. Obsahujú zložky, ktoré pomáhajú fixovať make-up. Zloženie obsahuje aj jemné minerálne pigmenty, ktoré podporujú rozptýlenie svetla. Vďaka tomu pomáhajú dosiahnuť prirodzený efekt rozžiarenej pleti.
  • pigmentovanou - zloženie obsahuje látky, ktoré pomáhajú skryť nedokonalosti, vyrovnávajú tón pleti a rozjasňujú ju. Vďaka tomu pomáhajú dosiahnuť efekt hodvábne hladkej a žiarivej pleti. Pokiaľ Vám záleží na maximálnom prirodzenom efekte, zvoľte transparentný púder. Keď však chcete skryť zmeny na tvári, siahnite po pigmentovanom púdre.  

Ako aplikovať rozjasňujúci púder? - praktické rady

Na aplikáciu rozjasňovača potrebujete veľký nadýchaný štetec. V prípade kozmetiky v kameni môže fungovať aj jemná hubka. Produkt je možné aplikovať:

  • rovnomerne po celej tvári – najlepšie je začať od stredu a potom jemne rozotrieť púder do strán pomocou štetca alebo hubky;
  • len na vybrané časti tváre, napr. lícne kosti, koreň nosa, amorov lúk a dekolt - tieto miesta stačí jemne pretrieť štetcom.

Bez ohľadu na to, kde nanášate púder, nezabudnite ho použiť v minimálnom množstve. Iba pokiaľ výsledok nie je uspokojivý, naneste druhú vrstvu. Vďaka tomu sa vyhnete efektu masky. Vyberte si dobrý rozjasňujúci púder a rozžiarte svoju pleť!

Prezrite aj: CC krémyFixácia make-upuBázy pod makeup

Prečítajte si: Jarné líčenie, alebo ako privítať prvé slnečné lúče

pixel