SKIN1004

Počet výrobkov: 50

Kórejská značka, ktorá plní svoje portfólio produktmi na báze pupočníka ázijského, unikátnej rastliny získanej z Madagaskaru. Heslo značky SKIN1004 znie: "Čokoľvek sa dotkne pokožky, musí byť bezchybné." Minimalistické zloženia sú nasýtené prírodnými zložkami, ktoré pomáhajú zvýrazniť krásu pokožky. Pozrite si celú ponuku značky užite si jej skvelé účinky!

počet výrobkov: 30/50

SKIN1004 - kórejská dokonalosť v starostlivosti o pleť

Ide o značku z Kórey, ktorej produkty sú založené na minimalistických ingredienciách na báze extraktu z pupočníka ázisjkého. Najobľúbenejšie sú medzi ľuďmi s citlivou, suchou a zrelou pleťou, no každý typ pleti si nájde to svoje. Kozmetika je jemná, účinná a aj pocitovo veľmi príjemná na pokožku. Ľahké, emulzné a krémové zloženie pôsobí dojmom príjemného obalu.


Dozvedieť sa viac

Kozmetika SKIN1004 - spoznajte ju celú

Značka vyrába kompletnú kozmetiku pre starostlivosť o pleť. Len na základe toho si ľahko zostavíte celú rutinu starostlivosti. Cosibella ponúka krémy, séra, masky, čistiace a odličovacie produkty, esencie a toniká, ale aj peelingy, SPF či prípravky pre starostlivosť o čoné okolie. Všetko, čo potrebujete pre rannú aj večernú starostlivosť. 

SKIN1004 - názory a recenzie na kozmetiku

Produkty tejto značky zbierajú množstvo pozitívnych rezencií od spokojných zákazníkov po celom svete. Chvália predovšetkým rýchle a viditeľné účinky, ako aj vysokú toleranciu kozmetiky na citlivú a reaktívnu pokožku. Nechýba ani pochvala na konzistenciu čistiacich aj ošetrujúcich produktov. Pokožka je po použití jej produktov krásne jemná, hydratovaná a upokojená.

Prezrite si všetky produkty a zistite, prečo sa značka SKIN1004 stala jednou z najobľpbenejších kozmetických značiek vôbec!

Prezrite aj: TIRTIRPaula's ChoiceHaruharu Wonder

Prečítajte si: Najlepšie hydratačné krémy na tvár

pixel