Očné linky

Počet výrobkov: 62

Očná linka zvýrazňuje očné viečko a umožňuje precíznu aplikáciu make-upu. Poskytuje nekonečné možnosti tvaru a vzhľadu oka, a tým aj celkového výrazu tváre. Naša ponuka obsahuje očné linky v rôznych prevedeniach. Zoznámte sa s nimi a vyberte si svoju obľúbenú!

Radi pútate pozornosť? Chcete zvýrazniť svoje oči, aby pôsobili opticky väčšie a výraznejšie? Urobte si linku na hornom viečku alebo pod okom! K tomu Vám pomôžu dobre pigmentované očné linky. Môžu nakresliť trvalú čiaru akéhokoľvek tvaru. Na zdôraznenie prirodzenej línie očí stačí len pár ťahov.   Očné linky sú v rôznych farbách – klasická čierna, ale aj modrá či zelená. Vytvorte si s nimi fantastický farebný make-up, ktorý upúta pozornosť už z diaľky, alebo siahnite po klasike.  

Dozvedieť sa viac

Aké očné linky nájdete v našom obchode?

Očné linky sú skvelou alternatívou ku klasickým ceruzkám. Majú tekutú konzistenciu, vďaka ktorej sa zloženie na očné viečko ľahko rozotiera. V našej ponuke nájdete tieto produkty:

  • vo forme fixky - má dosť tuhý hrot, ale vďaka tomu sa s ním ľahko nakreslí linka. Je to dobrá voľba pre začiatočníkov, ktorí sa učia pracovať s očnou linkou;
  • v balení s pripojeným štetcom - je dosť flexibilný, takže po viečku hladko kĺže a pomáha nakresliť pekné linky. Jej výhodou je, že sa ohýba, takže čiarku ľahko nakreslíte od kútika oka nahor.

Kozmetika obsahuje dobre pigmentovanú tekutinu, ktorá je odolná voči stieraniu, potu alebo slzám. Namaľovaná linka preto vydrží dlho.   

Očné linky - ako používať?

Chcete nakresliť dokonale rovnomernú linku na hornom viečku? Začnite prípravou pokožky. Utrite ju vatovým tampónom namočeným v micelárnej vode, aby sa zozbieral prebytočný maz. Potom naneste očnú linku do vnútorného kútika oka a začnite kresliť tenkú linku tesne vedľa línie rias. Pokožku môžete mierne natiahnuť, aby ste dosiahli efekt dokonalej hladkosti a rovnomernosti. Pohybujte rukou pomaly a plynulo – vďaka tomu sa nevytvoria na viečku žiadne „schody“. Nakoniec jemne nakreslite linku smerom nahor, aby ste vytvorili efekt mačacieho oka. Pamätajte, že prax robí majstra, takže sa nenechajte odradiť. Pokiaľ sa Vám to nepodarí hneď na prvýkrát, nezúfajte.   Vyberte si tú správnu očnú linku alebo ceruzku na oči, a Váš pohľad sa stane očarujúci! 

Prezrite aj: Trblietky na očiCeruzky na očiRiasenky

Prečítajte si: Glass skin, clean look - ako získať efekt zdravej pleti pomocou kórejskej kozmetiky?

pixel