Good Molecules

Počet výrobkov: 24

Kozmetika Good Molecules pochádza zo Spojených štátov, kde si získala mnoho spokojných klientov! Značka vyrába ošetrujúce produkty na tvár a tiež špeciálne prípravky na telo. V ich zložení nájdeme aktívne zložky prírodného pôvodu, ktoré sú nielen veľmi účinné, ale sú bezpečné pre zákazníka aj životné prostredie. Prezrite si celú ponuku značky a spoznajte jej skvelé vlastnosti na vlastnej pokožke!

Good Molecules je americká kozmetická značka, ktorá je veľmi obľúbená nielen v zámorí, ale aj v Európe. Sú to produkty vytvorené s ohľadom na potreby každej pleti. V jej ponuke nájdete kozmetiku pre komplexnú starostlivosť o Vašu tvár i telo.

Objavte krémy, séra, oleje, mydlá a mnoho ďalších produktov s vegánskymi a prírodnými zložkami, ktoré budú dobre fungovať pri každodennom používaní. Väčšina z nich neobsahuje vonné kompozície, vďaka čomu nedráždi pokožku ani zmysly. To je ich veľká výhoda!

Kozmetika Good Molecules - čo obsahuje?  

Zloženie produktov Good Molecules zahŕňa predovšetkým látky rastlinného pôvodu. Medzi ich recepty patria napr.:

  • bakuchiol, retinol a kyseliny AHA a BHA, ktoré pomáhajú exfoliovať pokožku a stimulujú jej obnovu,
  • niacín amid a kyselina hyalurónová, ktoré pomáhajú udržiavať správnu úroveň hydratácie pokožky a upokojujú jej podráždenie,
  • probiotiká, ktoré pomáhajú chrániť mikróbiom tela a tváre,
  • rastlinné oleje a maslá, ktoré pomáhajú hydratovať a vyživovať pokožku.

Tieto zložky vďaka svojim vlastnostiam podporujú návrat zdravej, jemnej a hladkej pokožky. Vyberte si produkt vhodný pre Váš problém a dodajte svojej pleti ingrediencie, ktoré pomôžu obnoviť jej rovnováhu.

pixel