Timeless

Počet výrobkov: 25

Produkty americkej značky Timeless majú minimalistické zloženie bez zbytočných látok. Napriek tomu sú veľmi účinné -⁠ obsahujú totiž preskúmané aktívne zložky. Vďaka jednoduchému zloženiu sú produkty vhodné aj pre citlivú pleť. Zoznámte sa s celou našou ponukou.

Timeless - jednoduché zloženia pre krásnu pleť

Timeless je značka, ktorá si získala uznanie po celom svete vďaka svojej filozofii jednoduchosti a účinnosti. Produkty sa vyznačujú minimalistickým zložením, ktoré je založené na niekoľkých kľúčových účinných látkach. Sú účinné, šetrné k pokožke a nespôsobujú podráždenie. Ak si ceníte jednoduchosť a transparentnosť v starostlivosti, značka Timeless bude pre Vás ideálnou voľbou.


Dozvedieť sa viac

Kozmetika Timeless - čím je taká výnimočná?

Produkty tejto americkej značky charakterizuje:

  • Jednoduchosť zložení – Timeless sa zameriava na transparentnosť a minimalizmus v kompozíciách. Kozmetika má krátke zloženia a starostlivo vybrané účinné zložky.
  • Vysoké koncentrácie aktívnych zložiek - kozmetika obsahuje najvyššie možné koncentrácie kľúčových zložiek pre rýchle a efektívne výsledky.
  • Dobrý pomer ceny a kvality - aj napriek vysokej kvalite majú produkty Timeless dostupné ceny a veľké balenia, ktoré vydržia dlho.

Kde kúpiť kozmetiku Timeless?

U nás v Cosibelle nájdete jej kompletný sortiment: ikonické produkty ako séra, pleťové hmly, oleje či produkty pod oči. Ak uvažujete o ich kúpe, pozorne si prečítajte zloženie, deklarované použitie a odporúčania výrobcu, aby ste si vybrali tú najlepšiu kozmetiku pre konkrétny typ či problém Vašej pleti. Vyskúšajte a sami uvidíte jej skutočne prekvapujúce účinky.

Prezrite aj: Bielenda ProfessionalPaeseTIRTIR

Prečítajte si: Kyselina hyalurónová v kozmetike – hĺbková hydratácia pleti

pixel