Timeless

Počet výrobkov: 25

Produkty americkej značky Timeless majú minimalistické zloženie bez zbytočných látok. Napriek tomu sú veľmi účinné –⁠ obsahujú totiž preskúmané aktívne zložky. Vďaka jednoduchému zloženiu sú produkty vhodné aj pre citlivú pleť. Zoznámte sa s celou našou ponukou!

PÔVOD

Timeless je značka založená v roku 2009 v Amerike, v južnej Kalifornii.

PRODUKTY

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu ošetrujúcej kozmetiky na tvár a telo, bohatej na rôzne vysoko účinné zložky proti starnutiu pokožky.

ZAUJÍMAVOSŤ

Značka kladie dôraz na životné prostredie a vo svojich výrokoch používa väčšinou sklenené obaly. Pripojila sa dokonca k programu, v ktorom podporuje svojich zákazníkov v recyklácii plastových fliaš.

Kozmetika Timeless je vynikajúcou voľbou pre ľudí s rôznymi potrebami. Je obzvlášť odporúčaná pre pokožku s prvými známkami starnutia, zrelú alebo citlivú pleť.

Značka sa zameriava na tie najkvalitnejšie účinné látky. Ich vysoká koncentrácia má pozitívny vplyv na pokožku. Účinne hydratujú, utesňujú krvné cievy, zabraňujú pôsobeniu voľných radikálov a spomaľujú procesy starnutia.

Značka ponúka taktiež mikroihlové dermarolery, ktoré pri domácom používaní stimulujú regeneračné procesy pokožky a zvyšujú účinky séra/krému.

pixel