Aromatica Co.

Počet výrobkov: 46

Táto kórejská značka ponúka produkty starostlivosti o pleť, telo a vlasy, ktorých zloženie je vegánske, bohaté na prírodné a organické zložky. Kozmetika vznikla z obdivu a lásky k prospešnej a blahodarnej aromaterapii. Je špeciálne vytvorená pre ľudí trpiacich rôznymi kožnými ochoreniami a pre ľudí s citlivou pokožkou či pokožkou so sklonom k alergickým reakciám. Zoznámte sa so širokou ponukou značky a vyberte si produkt presne pre seba!

počet výrobkov: 30/46

PÔVOD

Aromatica je kórejská značka kozmetiky, vytvorená milovníkmi bezpečnej starostlivosti o pokožku. Jej zakladateľom je Jerry Kim.

PRODUKTY

Značka ponúka výrobky pre starostlivosť o pleť, telo a vlasy. Výrobky sú vegánske, bohaté na prírodné a organické prísady.

ZAUJÍMAVOSŤ

Jerry nechal tak prácu vo finančnej spoločnosti, aby študoval v Austrálii, kde sa stretol s aromaterapiou a okamžite sa do nej zamiloval. Začal dovážať organické prísady do Kórei, ale kvôli vysokým nákladom sa spoločnosti jeho služieb vzdali. Vtedy sa rozhodol založiť vlastnú kozmetickú značku.

Aromatica je tvorcom organickej ošetrujúcej kozmetiky. Výrobky tejto značky sú nielen ekologické, ale taktiež úplne bezpečné pre pokožku. Sú vytvorené pre ľudí, ktorí trpia kožným ochorením, ako je vyššia citlivosť alebo sklony k alergickým reakciám. Značka pre svoje originálne receptúry starostlivo vyhľadáva a vyberá  vysoko kvalitné ingrediencie, aby si jej užívatelia mohli byť istí, že poskytujú svojej pokožke len to najlepšie.

Výrobcovia a distribútori Aromatica sa taktiež veľmi angažujú v ochrane životného prostredia a charite, k čomu taktiež povzbudzujú svojich zákazníkov.

pixel