A'Pieu

Počet výrobkov: 60

Kórejská značka A'pieu ponúka ošetrujúcu a dekoratívnu kozmetiku. Jej sesterskou značkou je Missha. Produkty s obsahom upokojujúcich zložiek sú vhodné najmä pre mladú pleť, ktorá potrebuje minimalizovať podráždenie a akné. Ošetrujúca rada s madecassosidom bohatá na pupočník ázijský a dekoratívna rada Juicy-Pang sú známe po celom svete. Spoznajte ich aj Vy!

počet výrobkov: 30/60

PÔVOD

A'pieu je kórejská kozmetická značka.

PRODUKTY

Značka ponúka kozmetiku pre starostlivosť o pleť a líčenie. Všetky produkty sú hypoalergénne a mnohé z nich obsahujú až 95% organických zložiek.

ZAUJÍMAVOSŤ

Názov značky je kombináciou anglického a francúzskeho slova - „prvý“ a „základy“. A'pieu je taktiež mladšou, sesterskou značkou Missha.

Hlavnou myšlienkou značky je vyrábať kvalitnú kozmetiku za prístupné ceny. Účinné látky a ich vysoká kvalita sú prioritou značky pri výrobe kozmetiky. Jedným z hlavných cieľov zakladateľov A'pieu je pomoc spotrebiteľom získať sebaistotu, a preto sa pri vytváraní svojich produktov zameriavajú na zdôraznenie ich prirodzenej krásy.

Produkty A'pieu sú známe svojimi vysoko hydratačnými, zmierňujúcimi účinkami a reguláciou tvorby kožného mazu. Vlajkovým produktom značky sú hydratačné plátenkové masky na báze mliečnych bielkovín a ikonická rada krémov s Madecassosidom.

pixel