Banila Co

Počet výrobkov: 11

Kórejská značka, ktorej názov tvorí slovo "vanilka" s prvým písmenom zmeneným na „B“. Názov symbolizuje dokonalé spojenie silných účinkov a elegancie v kozmetickom priemysle. Banila Co ponúka široký výber ošetrujúcej aj dekoratívnej kozmetiky. Medzi najobľúbenejšie patria aj kultové odličovacie balzamy „Clean It Zero“, ktoré si získali srdcia mnohých zákazníkov. Značka, vďaka svojim pokročilým a účinným receptúram neustále udáva kozmetické trendy - neváhajte a objavte skvelé účinky tejto kozmetiky aj Vy!

PÔVOD

Banila Co je kórejská značka, ktorá vznikla v roku 2006.

PRODUKTY

Banila Co ponúka širokú škálu ošetrujúcich aj dekoratívnych prípravkov. V portfóliu značky nájdete kultový sorbetový čistiaci olej Clean It Zero.

ZAuJÍMAVOSť

Názov značky pochádza zo slova vanilla, pričom prvé písmeno bolo zmenené na „B“, aby symbolizovalo hodnotu a pôvab v kozmetickom odvetví.

Banila Co je značka, ktorá pomáha plniť všetky sny o kráse. Vďaka svojmu pokročilému a účinnému zloženiu a dekoratívnej kozmetike, ktorá je navrhnutá tak, aby korešpondovala s celou paletou rutinnej starostlivosti a zdôrazňovala prírodnú krásu, neustále udáva kozmetické trendy.

Vlajkovým produktom značky je „Clean It Zero“ – sorbetový čistiaci olej, ktorý účinne rozpúšťa make-up a dôkladne odstraňuje nečistoty z povrchu pokožky. Balzam je jemný, hypoalergénny a bez parfému, vďaka čomu je vhodný pre všetky typy pleti. Vo svete je veľmi populárny.

pixel