Gély na obočie

Počet výrobkov: 24

S gélom na obočie perfektne zdôrazníte Vaše obočie a dodáte mu požadovaný tvar. Gélová konzistencia obočie spevní a dokonale ho zafixuje na dlhé hodiny. Gély na obočie sú dostupné v priehľadnom - transparentnom prevedení, alebo pokiaľ túžite Vášmu obočiu dodať farbu, siahnite po farebnom géli v požadovanom odtieni. Užite si krásne a prirodzené obočie, ktoré získate vďaka gélom z našej ponuky!

Gély na obočie – prečo zvoliť tento druh prípravku?

V našej ponuke nájdete okrem farebných pomád aj fixačné gély na obočie, ktoré skrotia neposlušné chĺpky rastúce rôznym smerom. Tieto prípravky:

  • sú dostupné v priehľadnom, ale aj farebnom prevedení, vďaka čomu sú vhodné pre rôzne odtiene obočia,
  • obsahujú zložky, ktoré sa starajú o chĺpky v obočí, vyživujú a stimulujú ich rast,
  • pomáhajú zafixovať tvar obočia a dodávajú chĺpkom jemný, zdravý lesk.

Gély sú dostupné vo forme riasenky. Precízny aplikátor umožňuje rýchle a presné nanesenie prípravku.


Dozvedieť sa viac

Riasenka na obočie – aká je najlepšia?

Definícia dobrého gélu na obočie môže pre každého znamenať niečo úplne iné. Vždy je ale dobré, aby mal prípravok hustú konzistenciu, ktorá umožní rovnomernú aplikáciu prípravku a vytvorenie požadovaného tvaru. Gél by mal po nanesení dobre zaschnúť a vydržať celý deň alebo celú noc a zaistiť, aby chĺpky držali na svojom mieste. Aplikátor by mal naberať iba potrebné množstvo prípravku, ktoré vystačí na celé obočie. Ďalším dôležitým aspektom je farba produktu: bezfarebné gély sú ideálnou voľbou pre každého; farebný gél na obočie chĺpky nielen zafixuje, ale zároveň im dodá jemný odtieň a vyplní medzery.

Ako používať gél na obočie?

Túžite po dokonalom obočí? Prezradíme Vám postup: obočie najskôr rozčešte a prepudrujte. Naberte malé množstvo pomády na štetec a nakreslite linku pozdĺž dolnej línie obočia a krátkymi jemnými ťahmi potom vyplňte celé obočie. Na záver prečešte fixačným gélom. Kľúčom k dosiahnutiu prirodzeného, jemného vzhľadu je nabratie iba skutočne potrebného množstva gélu. Takto Vám na obočí nevznikne tvrdá krusta, ktorá vyzerá neprirodzene, a ktorú bude neskôr ťažké odlíčiť. Vyskúšajte naše pomády a gély na obočie v praxi a dodajte svojmu pohľadu dôraz!

Je lepší gél alebo mydlo na obočie?

Gél a mydlo na obočie sú dva rozdielne produkty. Ich hlavnou úlohou je samozrejme zafixovať obočie do požadovaného tvaru, ale líšia sa spôsobom aplikácie. Gély sa nanášajú aplikátorom priamo na obočie a následne rýchlo zasychajú. Naopak mydlo je potrebné nanášať samostatným štetčekom a po aplikácii je možné chĺpky ešte upraviť. Je ťažké určiť, ktorý prípravok je lepší, pretože výber závisí od Vašich osobných preferencií. Vyskúšajte obe varianty a vyberte si tú, ktorá Vám bude najlepšie vyhovovať!

Prezrite aj: Pomády na obočieMydlá na obočieCeruzky na obočie

Prečítajte si: Dokonalé líčenie na ples – tipy & najlepšia kozmetika

pixel