Purito

Počet výrobkov: 47

Značka Purito pochádza z Južnej Kórey. Dbá na prírodné a účinné zloženie produktov. Verí, že ošetrujúca rutina zložená z 10 krokov je zárukou zdravej pleti. V ponuke nájdete vegánske kozmetické prípravky v ekologických obaloch. Zoznámte sa so všetkými produktmi značky Purito a vyberte si ten pravý pre seba!

počet výrobkov: 30/47

Značka PURITO  

PURITO je kórejská značka pleťovej kozmetiky, ktorej produkty sa vyznačujú jednoduchými, prevažne vegánskymi receptúrami. Obsahujú prírodné aktívne zložky, ktoré podporujú starostlivosť o všetky typy pleti, najmä suchú, citlivú a zmiešanú. Ponuka značky zahŕňa niekoľko radov produktov PURITO. Sú to napr.:

  • Centella Green Level, ktoré obsahujú extrakt z peniazovky ázijskej,
  • Derm-Ha 3 s prísadami podporujúcimi hydratáciu pokožky,
  • Dermide, ktoré sú určené pre pokožku podráždenú, začervenanú as narušenou hydrolipidovou bariérou.

Ingrediencie obsiahnuté v ich zložení podporujú návrat zdravej, jemnej a hladkej pokožky plnej jasu.  

Kozmetika PURITO - komplexná starostlivosť o pleť  

Objavte produkty tejto kórejskej značky, vďaka ktorým sa začnete o svoju pleť starať holisticky. Naša drogéria ponúka kozmetiku s prísadami, ktoré:

  • čistí pleť - vďaka nim správne pripravíte tvár na ďalšie ošetrenie,
  • hydratujú a vyživujú pokožku a upokojuje podráždenie – obzvlášť užitočné po vystavení škodlivým vonkajším faktorom.

Dostupné sú aj produkty s prísadami, ktoré pomáhajú predchádzať škvrnám, začervenaniu, zmene farby a príznakom starnutia. Vďaka tomu pomáhajú udržiavať hladkú, jemnú a jednotnú pleť. Kórejská kozmetika poskytne podporu v boji za krásnu a zdravú pleť.

pixel