Pomády na obočie

Počet výrobkov: 19

Upravené obočie, ktoré vydrží? Presne pre tento efekt bola vytvorená pomáda na obočie. Vďaka nej dokážete precízne vykúzliť požadovaný tvar a zvýrazniť či dokonale oddeliť jednotlivé chĺpky. Prezrite si celú našu ponuku a užite si obočie snov!

Pomády na obočie – na čo sú vhodné?

Výrazné obočie je pre celkový výraz tváre rovnako dôležité ako riasy pre oči. Správne zvolený tvar a odtieň obočia pritiahne pozornosť okolia doslova ako magnet. Ako ale skrotiť tie neposlušné chĺpky v obočí a ako im dodať objem? Pomády na obočie sú ideálnym riešením! Nielen, že pomáhajú opticky zahustiť a zafixovať jednotlivé chĺpky obočia na niekoľko hodín, v zložení prípravkov navyše nájdete množstvo ošetrujúcich zložiek. Vďaka tomu budú Vaše nalíčené oči neprehliadnuteľné!


Dozvedieť sa viac

Ako používať pomádu na obočie?

Pokiaľ chcete Vaše obočie vyplniť a dodať mu tvar, vhodná pomáda na obočie Vám spoľahlivo umožní dosiahnuť požadované efekty. 

  • pripravte obočie na nanesenie pomády. Môžete ho dotvarovať a vytrhať pinzetou alebo niťou,
  • následne prečešte obočie kefkou, aby ste z nej odstránili púdrové prípravky a dodali mu požadovaný tvar,
  • potrebné množstvo pomády naberte na skosený štetec a nakreslite linku pozdĺž dolnej línie obočia,
  • pokiaľ preferujete výrazný efekt, nakreslite linku tiež pozdĺž hornej línie,
  • vyplňte celé obočie – pre prirodzený efekt vykreslite začiatok obočia jemne,
  • na záver prečešte obočie obľúbeným gélom a zafixujte do požadovaného tvaru.

Ako zachrániť vyschnutú pomádu na obočie?

Môže sa stať, že nedopatrením necháte krémový produkt otvorený, čo môže spôsobiť jeho vyschnutie. To ale neznamená, že sa automaticky stáva nepoužiteľným. Stačí, že do prípravku pridáte pár kvapiek špeciálnej podkladovej bázy, napr. Duraline alebo niekoľko kvapiek oleja, ktorý máte práve po ruke. Tento trik Vám zachráni vyschnutú pomádu a predĺži jej životnosť.

Najlepšie pomády na obočie – aké si vybrať?

Pomády sú skvelou alternatívou k tradičným ceruzkám. Majú krémovú konzistenciu, ľahko sa nanášajú aj následne zmývajú. S ich pomocou môžete vykresliť požadovaný tvar obočia, dokresliť jednotlivé chĺpky a získať efekt hustého obočia. Pre dosiahnutie takéhoto efektu je ale nutné zvoliť pomádu v odtieni, ktorý je najbližšie k farbe Vášho prirodzeného obočia. Vďaka tomu nebude zvýraznené obočie pôsobiť prísne či neprirodzene. V ponuke e-shopu Cosibella nájdete rôzne odtiene pomád. Či už ste blondínka alebo brunetka - u nás s istotou nájdete ideálny produkt. Vyberajte z pomád od značiek ako Affect, Claresa, IBRA Makeup a ďalšie.

Prezrite aj: Gély na obočieMydlá na obočieCeruzky na obočie

Prečítajte si: Jarné líčenie, alebo ako privítať prvé slnečné lúče

pixel