Ceruzky na obočie

Počet výrobkov: 41

Ceruzka na obočie umožňuje vytvorenie dokonalého tvaru obočia. Vďaka nej ľahko nakreslíte jednotlivé línie imitujúce chĺpky a opticky obočie zahustíte. V kozmetickej taštičke zaberie málo miesta a manipulácia s ňou je mimoriadne jednoduchá. Zoznámte sa s rôznymi odtieňmi a prevedeniami v našej ponuke a vyberte si vhodnú ceruzku pre seba!

Ceruzky na obočie  

Maľovanie obočia je jednou z najdôležitejších fáz make-upu. Správne zvýraznené chĺpky prehĺbia vzhľad a rysy tváre sú úžasne odhalené. Aby ste dosiahli takýto účinok, potrebujete správnu kozmetiku. Dobre poslúžia ceruzky na obočie z nášho sortimentu. Ide o produkty, ktoré majú vysoko pigmentovanú náplň s krémovou, ale nie príliš jemnou konzistenciou. Ľahko sa nimi kreslí a po nanesení na pokožku zostane prípravok na obočí dlhšie. Vďaka tomu vyzerá make-up perfektne po mnoho hodín.  

Dozvedieť sa viac

Na čo si dať pozor pri výbere ceruzky na obočie?

Najlepšie ceruzky na obočie sú tie, ktorých farba je zladená s aktuálnou farbou chĺpkov. Pokiaľ teda máte napr. šedivé obočie, ale farbíte si ho, vyberajte kozmetiku, ktorá mu farebne zodpovedá až po namaľovaní, nie skôr. Vďaka tomu získate estetický efekt. Navyše je dôležitý:

  • tvar aplikátora – ceruzka by mala mať tenký hrot, aby umožnila presne obkresliť chĺpky a dokresliť chýbajúce. Pokiaľ je príliš hustá, obočie bude pôsobiť umelo;
  • doplnkové zložky - vzorec ceruzky môže byť obohatený napr. o sójový olej, ktorý pomáha dodať chĺpkom lesk.

Niektorí výrobcovia pripevňujú ku kozmetike skrútenú kefku. Toto je veľmi užitočný doplnok! S týmto doplnkom rýchlo rozčešete chĺpky a zbavíte sa prebytočného prípravku.    

Ceruzky na obočie - ako používať?

Maľovanie obočia ceruzkou je celkom jednoduché. Bez rizika zafarbenia! „Silu“ linky ovládate len Vy – v závislosti od toho, ako silne pritlačíte kozmetiku na pokožku. Preto je tento produkt skvelý aj pre začínajúcich vizážistov. Ako sa používa?

  • Začnite dôkladným rozčesaním chĺpkov – vďaka tomu uvidíte, kde sú medzery, ktoré treba vyplniť.
  • Potom urobte krátke vertikálne pohyby pozdĺž celého obočia – linky by mali smerovať rovnakým smerom, v ktorom rastú chĺpky.

Nezabudnite urobiť začiatok obočia svetlejší a koniec tmavší. Vďaka tomu budú vyzerať trojrozmerne. Nakoniec vlasy zafixujte gélom, aby líčenie vyzeralo perfektne po celý deň.  

Prezrite si náš sortiment a vyberte si ceruzku, s ktorou bude Vaše obočie výrazné a hustejšie. Obdivujete husté obočie a riasy ako vejáre na svojich kamarátkach? Snívate o dlhých a pevných riasach? Začnite sa o ne správne starať! Ako? Dôkladne ich očistite od make-upu a pravidelne nanášajte výživné prípravky. Pri starostlivosti o riasy a obočie sa oplatí siahnuť po sére v balení s kefkou na riasenku. Také produkty obsahujú zložky, ktoré pomáhajú regenerovať, posilňovať a robiť chĺpky elastickými. 

pixel