Australian Gold

Počet výrobkov: 17

Postarajte sa o krásny vzhľad svojej pokožky používaním originálnej kozmetiky Australian Gold. Ide o renomovanú značku špecializujúcu sa na výrobu ochranných opaľovacích krémov, sprejových gélov s prírodným bronzujúcim účinkom, hydratačných balzamov na pery s SPF filtrami, chrániacimi pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia a mnohých ďalších produktov, ktoré Vám zabezpečia každodennú ochranu Vašej pokožky a atraktívny vzhľad zároveň.

Australian Gold - všetko, čo potrebujete v letných dňoch

V období, keď slnko svieti najviac a Vy sa nechcete vzdať času vonku, musíte svojej pokožke poskytnúť tú najlepšiu ochranu a starostlivosť. Dostanete ju od značky Australian Gold - špecialistu na opaľovaciu kozmetiku. Nezabúdajte, že ochrana pred slnečným žiarením nechráni len pred predčasným starnutím pokožky, ale aj pred rakovinou.


Dozvedieť sa viac

Australian Gold - najlepšia ochranná SPF kozmetika na pláž

Základom ponuky značky Australian Gold je ľahko použiteľná a mimoriadne účinná opaľovacia kozmetika, ktorá poskytuje účinnú ochranu pred škodlivým UV žiarením, upokojuje drobné podráždenia, hydratuje, má antioxidačné a protizápalové vlastnosti. Dokonalým príkladom takýchto produktov je kozmetika Australian Gold zo série Lotion Sunscreen Moisture Max - ide o krémy s ochranným SPF filtrom, ktorých primárnou funkciou je hydratácia a ochrana pred slnkom a pred spálením.

Upokojujúca kozmetika po opaľovaní

Značka Australian Gold ponúka aj špeciálne verzie kozmetiky, ktoré eliminujú drobné podráždenia pokožky, spôsobené nadmerným pobytom na slnku. Príkladom takéhoto produktu je okrem iného: Upokojujúci gél s aloe vera po opaľovaní, dostupný na e-shope cosibella.sk. Ide o kozmetiku, ktorá hydratuje pokožku a zároveň upokojuje začervenanie a podráždenie spôsobené opaľovaním. Obsahuje aj antioxidanty, ktoré urýchľujú proces jej prirodzenej regenerácie.

Vyberajte si overenú kozmetiku, ktorá poskytuje účinnú ochranu pred škodlivým UVA a UVB žiarením, zaobstaraním vybraných druhov SPF krémov, tyčiniek, sprejov či gélov s filtrom. Náš e-shop ponúka aj originálne produkty Australian Gold, ktoré pomôžu upokojiť drobné podráždenia pokožky spôsobené príliš dlhým pobytom na slnku. Nahliadnite do celej ponuky značky a vyberte si niečo pre seba a svojich blízkych.

Prezrite aj: La Roche-PosayBiodermaUriage

Prečítajte si: Upokojenie pokožky –⁠ ako zmierniť spáleniny od slnka

pixel