Riasenky a maskary

Počet výrobkov: 54

Maskara dodáva celkovému vzhľadu definíciu a charakter. Podľa preferencií môžete siahnuť po zahusťujúcej či predlžujúcej maskare alebo maskare, ktorá Vaše riasy dokonale vytočí. V našej ponuke nájdete veľa druhov: maskary s rôznymi typmi kefiek a dokonca aj maskary s vodeodolným zložením! Prezrite si ponuku a vyberte si aj Vy tú pravú.

Riasenky  

Dlhé, koketne natočené, husté riasy sú Vašim snom? Hľadáte jednoduchý spôsob, ako zvýrazniť oči? Vyberte si tú najlepšiu riasenku z nášho sortimentu. Ponúkame riasenky mnohých známych značiek. Majú receptúru, ktorá sa nerozmazáva, nedrobí a príliš rýchlo neschne. Len pár ťahov kefkou po riasach stačí na ich oddelenie a predĺženie, zahustenie alebo natočenie. Tieto produkty sú skvelé na konečnú úpravu očného make-upu.  

Dozvedieť sa viac

Najlepšie riasenky - ako si vybrať?

Ponúkame riasenky určené na každodenné použitie a odolné extrémnym podmienkam. Siahnite po:

  • klasické, nevodeodolné riasenky s intenzívnou čiernou farbou. Majú krémové zloženie, ktoré sa ľahko rozotiera na riasy a zároveň ich nezaťažuje. Navyše je možné ich rýchlo zmyť pomocou micelárnej vody alebo iného odličovača;
  • vodeodolné riasenky pre zvláštne príležitosti, ktorých zloženie je odolné voči vlhkosti a kontaktu s vodou. Môžete plakať, cvičiť alebo tancovať bez obáv, že Vám riasenka steká a pod viečkami vytvorí efekt „pandy“. Pamätajte však, že zmytie tejto riasenky trvá o niečo dlhšie.

Maskaru vyberajte podľa príležitosti a nalíčte sa dokonale bez ohľadu na okolnosti.  

Aké riasenky nájdete v obchode Cosibella?

V prípade riasenky nezáleží len na zložení, ale aj na tvare kefky. Na nej záleží, či sa Vám riasy predĺžia, natočia alebo zahustia. Ponúkame modely so štetcom:

  • zakrivené, s chĺpkami rôznych dĺžok - sú vhodné pre rovné riasy. Jemne ich nadvihnú a predĺžia;
  • v tvare kužeľa – dajú sa nimi zakryť všetky chĺpky, aj tie krátke v kútiku oka. Zvodne predĺžia riasy;
  • maxi – dokonale rozčešú riasy, dodajú hustotu a objem. S ich pomocou môžete získať efekt falošných rias.

V sortimente nechýbajú ani riasenky s klasickými kefkami. Dobre fungujú majiteľkám prirodzene hustých a dlhých vlasov. Vyskúšajte naše riasenky a premeňte svoj vzhľad len niekoľkými ťahmi kefkou!

Prezrite aj: Trblietky na očiCeruzky na očiOčné linky

Prečítajte si: Krása na dosah ruky: Výhody používania ricínového oleja

pixel