Umelé mihalnice

Počet výrobkov: 29

Umelé mihalnice sú ako stvorené pre ľudí, ktorí radi zvýrazňujú svoje oči make-upom. Dokonale zahustia Vaše prirodzené riasy a predĺžia oko do tzv. "cat eye" - mačacieho oka, zatiaľ čo jednotlivé trsy mihalníc veľmi jemne zvýraznia pohľad a sú skvelou voľbou aj pre každodenné použitie. Náš sortiment zahŕňa množstvo druhov umelých mihalníc a trsov, ktoré určite spestria aj Váš make-up!

Umelé mihalnice – pre prirodzene zvýraznený pohľad

Umelé riasy spojené na priehľadnom pásiku alebo jednotlivé trsy rias predstavujú rýchly spôsob, ako efektívne zvýrazniť pohľad. A aké výhody prinášajú nalepovacie riasy v každodennom líčení?

  • predĺžia Vaše riasy a dodajú im objem: v ponuke nájdete najrôznejšie dĺžky a tvary rias, vďaka ktorým budete môcť predĺžiť riasy a dokonale zvýrazniť Váš pohľad,
  • zvýrazňujú pohľad: dokonale podčiarknu tvar Vašich očí a zdôraznia pohľad. Je to tiež skvelý spôsob, ako korigovať prípadnú asymetriu očí,
  • vhodné pre všetky príležitosti: riasy na lepiacom pásiku alebo trsy sú vhodné nielen pre špeciálne udalosti ale aj na bežný deň. Vhodne zvolené umelé riasy Vám dodajú elegantný vzhľad a upútajú pozornosť,
  • záchrana pre krátke a riedke riasy: ak máte jemné, či krátke riasy, nalepovacie riasy môžu byť skvelým riešením, ako ich zahustiť. Vďaka nim dosiahnete výraznejší efekt, ktorý Vám samotná riasenka nezaistí.

Dozvedieť sa viac

Ako zvoliť tvar a dĺžku umelých rias?

Pred nákupom umelých mihalníc či trsov zohľadnite pár faktorov, ktoré Vám pomôžu s výberom vhodnej dĺžky a tvaru:

  • tvar očí: každému tvaru očí pristane iný model a typ rias. Napríklad ak máte skôr gulatý tvar oči, vyberte si riasy, ktoré sú vo vonkajšom kútiku dlhšie; pokiaľ majú Vaše oči mandľový tvar, zvoľte riasy s jednotnou dĺžkou,
  • dĺžka prirodzených rias: ideálne je, ak budú umelé riasy prispôsobené dĺžke Vašich prirodzených rias (umelé riasy by nemali byť kratšie ako tie Vaše). Naopak zbytočne dlhé, naozaj výrazné riasy nemusia pôsobiť prirodzene a pekne. Vyberte si takú dĺžku rias, v ktorej sa budete cítiť komfortne, a ktorá sa bude hodiť aj k Vášmu líčeniu,
  • osobné preferencie a typ príležitosti: na trhu nájdete nepreberné množstvo druhov, tvarov a štýlov umelých rias. Jedny môžu pôsobiť veľmi prirodzene, druhé sú výraznejšie a husté, iné zase veľmi jemné a decentné. Vyberte si podľa toho, či plánujete umelé riasy používať v každodennom líčení alebo iba výnimočne, na špeciálnu príležitosť a aj podľa toho, aký výsledný efekt chcete dosiahnuť.

Ako aplikovať umelé mihalnice?

Najskôr na Vaše riasy aplikujte tenkú vrstvu riasenky. Následne, lepidlom na to určeným, nalepte umelé riasy nad hornú líniu Vašich prirodzených mihalníc. Tu je pár tipov a jednoduchý postup, ktorý Vám celý proces nalepenia umelých mihalníc uľahčí:

  1. Pripravte si riasy, ktoré chcete nalepiť. Pokiaľ ste si vybrali umelé riasy na priehľadnom pásiku, najskôr ich priložte na oko a prispôsobte tvaru Vášho oka. Upravte dĺžku rias tak, že nepotrebnú časť rias jednoducho odstrihnete.
  2. Naneste tenkú, rovnomernú vrstvu lepidla na líniu umelých rias. Takto postupujte aj v prípade umelých trsov. Lepidlo nechajte na riasach mierne zaschnúť.
  3. Riasy na pásiku opatrne priložte k línii Vašich prirodzených rias. Uprostred oka a po oboch koncoch ich jemne pritlačte. Konce rias musia dobre držať, inak hrozí, že sa odlepia. Trsy rias nalepujte postupne – od stredu oka smerom k vonkajšiemu kútiku.

Prezrite aj: Púdre pod očiSéra na riasy a obočiePúdre pod oči

Prečítajte si: Najlepšie BB krémy –⁠ starostlivosť a make-up v jednom!

pixel