Dekoratívna kozmetika na oči a obočie

Počet výrobkov: 469

Líčenie očí zdôrazňuje vzhľad, dodáva mu výraz a obočie rámcuje tvár. Eshop Cosibella ponúka očné tiene, maskary, očné linky a produkty na vylepšenie obočia, ktoré spestria Vašu kozmetickú zbierku. Vďaka týmto produktom bude líčenie Vašich očí a obočia príjemným kozmetickým zážitkom!

počet výrobkov: 120/469

Očná kozmetika - nakupujte za najlepšiu cenu

Ponúkame produkty na líčenie očí a obočia za rôzne ceny od popredných značiek ako Affect, Miya a Missha aj od tých menej známych. Vďaka tomu môžete svoju kozmetičku vybaviť vysoko kvalitnými produktmi za rozumnú cenu.


Dozvedieť sa viac

Objavte širokú škálu kozmetiky na oči a vytvorte si make-up, ktorý zdôrazní prirodzenú farbu dúhoviek a dodá Vášmu pohľadu hĺbku a tajomnosť. Je to skvelý spôsob, ako sa rozveseliť a zvýšiť si sebavedomie.

Dekoratívna kozmetika na oči a obočie - čo potrebujete pre dobrý make-up?

Ak si chcete vytvoriť svieži, ľahký očný make-up, začnite nanesením podkladu na očné tiene. Zložky v ňom obsiahnuté pomôžu predĺžiť výdrž make-upu, podporia aj udržanie hydratácie pokožky na viečkach. Následne:

  • vyberte svetlý očný tieň a končekom prsta alebo malým štetčekom ho rozotrite po očnom viečku - vďaka tomu budete vyzerať oddýchnuté,
  • Ak chcete zvýrazniť oči a dodať make-upu trochu dravosti, siahnite po ceruzke na oči a nakreslite dlhú linku na horné viečko pozdĺž línie rias. Môžete ju mierne vytiahnuť hore, aby vyzerala koketnejšie,
  • maľujte riasy od korienkov ku končekom.

Nakoniec sa postarajte o obočie. Dôkladne ich rozčešte, prípadne opticky zahustite ceruzkou a celé to zafixujte pomádou alebo mydlom na štylizácie. Pre zvláštne príležitosti sa môžete rozhodnúť aj pre umelé riasy, ktoré budú nevšedným zvýraznením pre Vaše oči.

Vybavte sa potrebnými prípravkami na make-up očí a začnite zvádzať pohľadom!