Antioxidačné pleťové krémy

Počet výrobkov: 21

Antioxidácia je jedným z dôležitých pilierov starostlivosti o pleť. Krémy obsahujúce zložky s antioxidačnými vlastnosťami bojujú s voľnými radikálmi, vďaka čomu eliminujú škodlivé účinky ich pôsobenia, vrátane zrýchleného starnutia pleti. Prezrite si našu ponuku, vyberte si vhodný krém pre seba a chráňte Vašu pleť pred nežiadúcimi účinkami voľných radikálov!

Čo je to antioxidačný krém?

Kozmetické prípravky, ktoré chránia pokožku pred škodlivými účinkami voľných radikálov a predčasným starnutím. Ide o špecializovaný ošetrujúci krém, ktorý obsahuje silné antioxidanty, ako je vitamín E, betakarotén, resveratrol či koenzým Q10. Tieto aktívne zložky pomáhajú neutralizovať voľné radikály, ktoré sú zodpovedné za predčasné starnutie pleti, takže krém bude fungovať u každého, bez ohľadu na typ pleti a vek.


Dozvedieť sa viac

Antioxidačný krém na tvár - ako to funguje?

Pôsobenie antioxidačných krémov je viacsmerné a funguje niekoľkými spôsobmi. V prvom rade chránia pokožku pred negatívnymi vplyvmi vonkajších faktorov, ako sú voľné radikály, UV žiarenie a znečistenie životného prostredia. Navyše, podporujú procesy regenerácie pokožky a pomáhajú ju udržiavať v dobrom stave. Pravidelné používanie krému s antioxidantmi môže pomôcť zlepšiť hydratáciu, pružnosť a pevnosť pokožky.

Krém s obsahom antioxidantov - vlastnosti

Krémy s antioxidantmi sú také univerzálne, že sú ideálne pre všetky typy pleti. Môžu mať ľahké, rýchlo sa vstrebávajúce konzistencie či naopak, výdatnejšie, výživnejšie a bohatie receptúry. Vďaka tomu si každý môže prispôsobiť krém podľa svojich individuálnych preferencií. Spoločné majú zloženie bohaté na antioxidanty, ktoré v krémoch hrajú hlavnú úlohu a vďaka svojim dodatočným vlastnostiam pokožku doplnkovo hydratujú a regenerujú. 

Prezrite aj: Krémy s vitamínom CSérum s vitamínom CAntioxidačné pleťové masky

Prečítajte si: Vitamín C v SkinTre: Porovnanie produktov s jeho obsahom

pixel