SkinTra – Guard Your Skin – všetko, čo o tejto esencii musíte vedieť!

0 0 4 min
SkinTra – Guard Your Skin – všetko, čo o tejto esencii musíte vedieť!
Značky
0 0 4 min

Obsah

  Pokiaľ Vám záleží na zdravej a rozžiarenej pleti, oplatí sa zaistiť jej správnu ochranu. Antioxidanty tu hrajú kľúčovú úlohu – udržujú pleť v dobrej kondícii a neutralizujú škodlivé voľné radikály. Jedným z prospešných produktov, ktorý môžete vo svojej každodennej starostlivosti o pleť používať je SkinTra – GUARD YOUR SKIN – Ochranná antioxidačná esencia. A tak sa na ňu poďme pozrieť bližšie!

  Prečo sa oplatí zabezpečiť pleti antioxidačnú ochranu?

  Prečo sa oplatí zabezpečiť pleti antioxidačnú ochranu?

  Naša pleť je vystavená škodlivým vonkajším vplyvom ako je napríklad UV žiarenie, znečistené prostredie alebo aj oxidačný stres. Tieto faktory môžu podporovať poškodenie pleti, predčasné starnutie alebo rôzne kožné problémy. Preto je dôležité zaistiť pleti účinnú ochranu.

  Antioxidanty sú látky, ktoré neutralizujú voľné radikály a bojujú proti nim. Tie v tele vznikajú v dôsledku rôznych metabolických procesov a pod vplyvom vonkajších faktorov. Voľné radikály môžu poškodzovať kožné bunky a podporovať proces starnutia, vznik vrások, zmenu farby pokožky, vznik pigmentových škvŕn alebo stratu elasticity.

  Antioxidačná pleťová hmla – výhody používania

  Používanie Ochrannej antioxidačnej esencie prináša pre Vašu pleť množstvo výhod. Nie je to nevyhnutný krok, bez ktorého sa denná rutina nezaobíde, ale rozhodne sa vyplatí! Ako táto antioxidačná ochrana funguje?

  Aktívne chráni kožné bunky pred meniacim sa vonkajším prostredím a predčasným starnutím

  Okrem štandardnej ochrany pred voľnými radikálmi sa teraz môžete zamerať aj na ochranu pred ich škodlivými účinkami na bunkovej úrovni. V čom to spočíva? Esencia zvyšuje obsah zložiek, ktoré tvoria základ medzibunkovej hmoty (ECM), čím zvyšuje jej štrukturálnu integritu a elasticitu. Navyše, zvyšuje ochrannú kapacitu pokožky a jej bariérovú funkciu. Chráni pleť pred modrým svetlom a navracia pleti hydratáciu a prirodzený lesk.

  Aktívne chráni pred škodlivými účinkami Blue Light a znečisteným prostredím

  Túto funkciu zabezpečuje vďaka obsahu aktívnych látok, ktoré chránia pred škodlivými účinkami modrého svetla Blue Light. Radíme sem predčasné starnutie, poškodenie kožných buniek, následné vysušenie a podráždenie pleti. Používanie pleťovej hmly podporuje účinky naneseného SPF a tým aj schopnosť ochrany pleti pred slnečným žiarením! Vďaka tomu sa Vás už prípadné spálenie alebo predčasné známky starnutia nebudú týkať. 🙂

  Osviežuje a má relaxačné vlastnosti

  Esencia je aj skvelým osviežujúcim prípravkom! Obsiahnuté zložky chladia a udržujú tento efekt až 8 hodín. Účinná relaxácia je tak zaistená!

  Bezpečnosť v používaní

  Esenciu môžete používať aj na očné okolie – bezpečnosť používania v tejto oblasti bola potvrdená oftalmológmi. Prípravok je navyše nekomedogénny – neupcháva póry a tým bráni vzniku ďalších nedokonalostí.

  Výsledný efekt a konzistencia

  Esencia má ľahkú vodnatú konzistenciu a poskytuje pleti veľmi jemný saténový glow. Obsahuje množstvo aktívnych zložiek, vysoko hydratuje, ale zároveň nezaťažuje, čo ocení najmä mastná alebo aknózna pleť.

  Aké účinné látky nájdeme v zložení prípravku?

  Ochranná antioxidačná esencia môže Vašej pokožke priniesť množstvo benefitov. Obsahuje rôzne zložky, ktoré podporujú ochranu pred škodlivými účinkami vonkajšieho prostredia. Medzi kľúčové látky, ktoré v Guard Your Skin nájdeme, patria:

  MossCellTec™ No. 1 (1 %) – aktívna zložka z machu Physcomitrella patens; vďaka svojim inovatívnym schopnostiam umožňuje pleti prispôsobiť sa zmenám prostredia súvisiacim so znečisteným ovzduším alebo extrémnymi (vysokými či nízkymi) teplotami; zlepšuje hydratáciu, zabraňuje transepidermálnej strate vody z pokožky (TEWL), zlepšuje celkový vzhľad pleti, znižuje začervenanie, navracia pleti mladistvý vzhľad, zlepšuje elasticitu pleti a pôsobí spevňujúco.

  NMF komplex (10 %) – kombinácia voľných aminokyselín, urey, Sodium PCA, kyseliny mliečnej, alantoínu a sacharidov, ktoré udržujú dostatočnú úroveň hydratácie. Tento komplex sa v pokožke nachádza prirodzene, je nekomedogénny a je preto vhodný pre všetky typy pleti vrátane veľmi suchej alebo vysušenej pleti aj v priebehu ošetrenia kyselinami alebo retinoidmi. NMF komplex dostatočne hydratuje a zanecháva pokožku hladkú a sviežu!

  Galactomyces Ferment Filtrate (5 %) – vedľajší produkt fermentácie kvasiniek. Pôsobí ako veľmi silný antioxidant, má schopnosť spomaliť proces starnutia pleti a chráni pred škodlivými účinkami voľných radikálov. Navyše hĺbkovo hydratuje a reguluje prirodzený proces olupovania pokožky.

  Vitamín C vo forme Ascorbyl Tetraisopalmitate – táto forma vitamínu C pomáha redukovať pigmentové škvrny, stimuluje syntézu kolagénu, spevňuje a zlepšuje elasticitu pleti. Navyše má protizápalové účinky a chráni kožné bunky.

  Arctalis – morská účinná látka s vysokým obsahom proteínov a exopolysacharidov. Majú schopnosť vytvárať na pokožke ochranný film a vysoko hydratovať. Táto zložka chráni aj pred škodlivými účinkami modrého svetla Blue Light.

  Menthyl PCA – kombinácia mentolu a kyseliny pyroglutámovej. Ide o prirodzene chladivú a zvlhčujúcu látku, ktorá sa pôsobením kožných enzýmov na pokožke rozkladá a poskytuje dlhotrvajúci chladivý efekt.

  Ako používať Guard Your Skin?

  Pokiaľ máte pocit, že tento prípravok bude pre Vašu pleť ideálny, ale neviete, ako ho správne používať, čítajte ďalej. 🙂 Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je dobré dodržiavať určité pravidlá.

  Spôsob použitia

  Esencia od SkinTra má praktický aplikátor, vďaka ktorému ju môžete nastriekať na pokožku kedykoľvek počas dňa, ráno alebo večer. Po aplikácii ju ešte jemne vklepte prstami.

  Frekvencia používania

  Esenciu môžete používať ráno a večer a tiež počas dňa pre osvieženie a dávku relaxácie. Môžete ju nastriekať priamo po umytí pleti alebo pred nanesením SPF krému ako booster, ktorý podporí slnečnú ochranu kože.

  Ak Vás tento prípravok zaujal a chcete zabezpečiť pokožke účinnú ochranu buniek pred voľnými radikálmi, spomaliť proces starnutia, predísť vzniku vrások a obnoviť ochrannú bariéru kože, ktorá s vekom prirodzene klesá, siahnite po tejto jedinečnej esencii plnej antioxidantov. Ak našu značku nepoznáte, pozrite si, čo potrebujete vedieť o produktoch SkinTra.

  Pokiaľ máte ďalšie otázky, napíšte nám na náš e-mail: obchod@cosibella.sk Naše kozmetologičky Vám s výberom produktu na mieru rady pomôžu! A v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať aj na našom FacebookuInstagrame alebo telefónnom čísle +421 233 221 070.

  Páčil sa Vám tento článok?

  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments