Podkladové bázy pod očné tiene

Počet výrobkov: 11

Podkladové bázy pod očné tiene predlžujú trvácnosť nanesených tieňov a zvýrazňujú ich pigmentáciu. Niektoré z nich uľahčujú aplikáciu a priľnavosť trblietok a zabraňujú ich opadávaniu. Pozrite si našu ponuku a užite si dlhotrvajúci očný make-up!

Bázy pod očné tiene 

Permanentný očný make-up si vyžaduje nielen zručnosť, ale aj decentnú, dobre pigmentovanú kozmetiku. Niekedy sa však aj tie najlepšie očné tiene dokážu zrolovať. Platí to najmä pre mastnú pleť, ale aj počas horúcich dní či tanečných večierkov. Aby ste tomu zabránili, oplatí sa predtým siahnuť po dlhotrvajúcich bázach pod očné tiene.

Dozvedieť sa viac

Ako si vybrať podkladovú bázu pod make-up?

Zloženie ponúkaných báz pod make-up obsahuje predovšetkým látky, ktoré pomáhajú predĺžiť trvanlivosť aplikovanej kozmetiky a zabraňujú jej zrolovaniu počas dňa. Vzorce sú však obohatené aj o rôzne látky, ktoré podporujú starostlivosť o jemnú pokožku očných viečok. Sú to napríklad:

  • rastlinné oleje a maslá, ako je kakaové maslo, ktoré podporuje antioxidačné procesy, hydratuje pokožku a znižuje opuchy,
  • rastlinné výťažky, napr. výťažok z bergamotu, ktorý podporuje tónovanie pleti a má antiseptický účinok.

Zloženie báz pod očné tiene zahŕňa aj komplexy látok, ktoré pomáhajú spevniť, rozjasniť a vyrovnať povrch epidermy. Nanášanie kozmetiky na takto pripravenú pokožku je oveľa jednoduchšie.

Bázy pod očné tiene - ako používať?

Dokonca aj tá najlepšia báza na očné tiene môže spôsobiť, že sa prípravky pri nesprávnej aplikácii zrolujú. Aby ste sa vyhli problémom s make-upom počas dňa, nezabudnite:

  • naneste malé množstvo bázy na očné viečko – čím hrubšia vrstva, tým väčšia pravdepodobnosť, že sa tiene počas dňa zotrú;
  • končekom prsta rovnomerne vklepte prípravok po celom viečku – kozmetiku nešúchajte, pretože koža na tomto mieste je tenká a náchylná na naťahovanie;
  • počkajte, kým sa báza vstrebe – nanášanie tieňov na vlhké viečka je jednoduchý spôsob, ako získať tzv. panda efekt.

Make-up prípravky je možné používať denne alebo pred špeciálnymi udalosťami. Veľa závisí od toho, či sa tiene rolujú do hrudiek každý deň alebo len vtedy, keď ste napríklad nervózni alebo sa veľa hýbete. Pozrite si naše ponuky báz pod očné tiene a vyberte si prípravok pre Vás.

Prezrite aj: Očné tienePaletky očných tieňovOčné linky

Prečítajte si: Jarné líčenie, alebo ako privítať prvé slnečné lúče

pixel