iUNIK

Počet výrobkov: 26

Značka iUNIK pochádza z Južnej Kórey a ponúka ošetrujúcu kozmetiku na tvár. Uznáva minimalizmus, a preto sú jej produkty bez obsahu zbytočných látok. Názov značky iUNIK vychádza z počiatočných slabík týchto slov: Ideal, Unique, Natural, Ingredients a Knowhow. Ide teda o prírodnú kozmetiku s vybranými bezpečnými zložkami, prispôsobenú pre všetky typy pleti. Presvedčte sa sami!

PÔVOD

iUNIK je kórejská kozmetická značka.

PRODUKTY

Značka ponúka kozmetiku pre starostlivosť o pleť.

ZAUJÍMAVOSŤ

Názov značky je skratka pre slogany, ktoré iUNIK používa k vytváraniu svojich produktov - Ideal, Unique, Natural, Ingredients, Knowhow.

Filozofiou značky je, aby starostlivosť o pleť bola jednoduchá a rýchla. Zároveň má poskytnúť pokožke všetko, čo potrebuje, so snahou o zdravý a krásny vzhľad.

iUNIK znamená: Ideal - ideálna pre pokožku, Unique - jedinečné recepty, Natural - prírodné a jednoduché prípravky, Ingredients - výhradne dobré prísady, Knowhow - znalosti ako vyrábať len tie najlepšie produkty.

Ponuka tejto značky zahŕňa kozmetiku pre suchú, problematickú, mastnú a zmiešanú pleť. Výrobky sa vyznačujú dostupnou cenou a vysokou kvalitou.

pixel