Apis

Počet výrobkov: 120

Pokiaľ sa rozhodnete pre produkty poľskej rodinnej značky Apis, rátajte s kvalitou podporenou dlhoročnými skúsenosťami. Široká škála produktov Apis zodpovedá potrebám pokožky tváre, tela aj vlasov. Produkty obsahujú prevažne prírodné zložky nevyhnutné pre viditeľné výsledky, vyrábané s použitím moderných technológií. Pozrite sa, čo značka ponúka!

počet výrobkov: 30/120

Apis - poľská kozmetika na tvár, telo a vlasy

Apis Natural Cosmetics je poľská rodinná značka, ktorá vznikla v roku 1988 z iniciatívy biotechnologičky Krystyny ​​Arcabowicz, ktorá snívala o vytvorení vysokokvalitných produktov, určených pre potreby rôznych typov pleti. Spoločnosti s bohatými skúsenosťami sa darí v kontexte najnovších trendov, z ktorých najdôležitejšie je spájanie účinných prírodných ingrediencií s inovatívnymi kozmetickými technológiami a vedeckými objavmi.

Mottom samotných zakladateľov značky je: "Našim poslaním je rešpekt k prírode a našou vášňou sú najnovšie vedecké úspechy." A presne taká je kozmetika Apis: čerpá z bohatsva a výhod prírody, no vyrába sa v mikrobiologických, technologických a fyzikálno-chemických laboratóriách, pod drobnohľadom odborníkov, ktorí ju podrobujú dôkladným testom. Nie je preto prekvapujúce, že produkty poľského výrobcu využívajú nielen individuálni klienti, ale aj početné kozmetické zariadenia - kozmetické salóny či SPA salóny.


Dozvedieť sa viac

Kozmetika Apis - recenzie zákazníkov

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a uvádzaniu novej, vyspelejšej, vysokoúčinnej kozmetiky si značka získala obrovské zastúpenie fanúšikov. Zákazníci oceňujú kvalitu, účinnosť a dostupnú cenu kozmetiky, ktorú si môže dovoliť naozaj každý. Veľmi obľúbené sú masky s riasami, pleťové krémy a séra. Vaše srdce si okamžite získajú aj sprchové gély s podmanivou, ovocnou vôňou, ktoré nájdete v čoraz viac regáloch v lokálnych drogeriách či ponuke mnohých e-shopov.  

Značka Apis - kozmetický priekopník na poľskom trhu

Nie každý možno vie, že práve značka Apis, vydláždila cestu poľskej kozmetológii a predstavila prvé obľúbené krémy s materskou kašičkou a receptúrou starostlivosti o telo na báze minerálov z Mŕtveho mora. Dnes je hitom v ponuke značky Apis kozmetika s konopným olejom, kyselinou hyalurónovou, ionizovaným striebrom, kyselinou glykolovou, riasami či peptidmi. Siahnutím po týchto produktoch máte istotu, že si vyberáte niečo, čo účinne pôsobí na rôzne kožné problémy a zároveň je šetrné na použitie aj v prípade kuperóznej či precitlivenej pleti.

Prezrite aj: Fluff, FanolaLaneige

Prečítajte si: Čistenie citlivej pleti: ošetrujte ju jemne!

pixel