Nature Queen

Počet výrobkov: 9

Nature Queen patrí k poľským značkám, ktoré reprezentujú trend prírodnej starostlivosti o pleť. Ponúka plne prírodné a ekologické ošetrujúce kozmetické produkty a doplnky pre starostlivosť o tvár a telo. Značka kladie dôraz aj na kvalitu –⁠ od udržateľného poľnohospodárstva, z ktorého zložky pochádzajú až po dodanie kozmetiky zákazníkovi. Zoznámte sa s celou ponukou a doprajte svojej pleti prírodnú starostlivosť!

PÔVOD

Nature Queen je poľská kozmetická značka.

PRODUKTY

Ponuka značky zahŕňa prírodné a ekologické produkty pre starostlivosť o pleť a telo.

ZAUJÍMAVOSŤ

Filozofiou spoločnosti je, že zdravie a krása by mali ísť ruka v ruke a to, čo je najkrajšie a najlepšie pochádza z prírody.

Kozmetika Nature Queen je ekologická a spĺňa prísne štandardy kvality. Sortiment značky zahŕňa široký výber prípravkov, ktoré intenzívne vyživujú a majú protistarnúci účinok. čo znamená, že sú vitamínovou bombou pre pokožku.

Značka kladie veľký dôraz na kvalitu svojich produktov, ktoré sú exkluzívne, no zároveň cenovo dostupné. Podľa požiadaviek pokožky nájdete kozmetiku pre pokožku s viditeľnými cievkami, citlivú, suchú a zrelú, rovnako ako mastnú, zmiešanú a problematickú.

V roku 2019 získala Nature Queen titul Dámska značka roka.

pixel