Fluff

Počet výrobkov: 29

Poľská značka prírodnej kozmetiky pre starostlivosť o pleť a telo, vytvorená ženami pre ženy. Zloženia jej produktov sú vegánske a plné ingrediencií prírodného pôvodu. Účinné, bezpečné na použitie, šetrné ku všetkým typom pleti a navyše, krásne a štýlovo zabalené! Vďaka kozmetike Fluff dokážete efektívnym a príjemným spôsobom prejaviť svoju ženskosť a užívať si život. V ponuke značky sú aj doplnky pre starostlivosť o pleť a telo - určite si ich prezrite!

Fluff - prírodná a vegánska kozmetika 

Ide o poľskú kozmetickú značku vytvorenú ženami, ktoré sú obzvlášť senzitívne práve na potreby žien v oblasti starostlivosti o pleť a telo. Ako sami o sebe hovoria, rady sa zameriavajú na neštandardné riešenia vo všetkých smeroch a slovo „nemožné“ zo svojho slovníka absolútne vylučujú. Zakladateľky značky Fluff vytvárajú jedinečné produkty: vegánsku kozmetiku so starostlivo vyvinutými receptúrami na prírodnej báze a ingrediencie, ktoré používajú sú ekvivalentom Superfoods potravín. Fluff kozmetika - produkty, ktoré sú účinné, ľahko použiteľné, jemné a vhodné pre všetky typy pleti. Navyše, vždy krásne a štýlovo zabalené, Vám umožnia čo najlepšie prejaviť svoju ženskosť a užívať si život!


Dozvedieť sa viac

Čo odlišuje produkty Fluff?

V ponuke poľskej značky Fluff nájdeme kozmetiku založenú na kvalitných, 100% prírodných ingredienciách, ktoré v sebe spájajú starostlivosť o pleť so zdravými “maškrtami”! Lesné plody, maliny, mandle, broskyne, slivky v čokoláde – týmto ingredienciám sa jednoducho nedá odolať! Ďalším benefitom je neskutočne farebný, očarujúci obal, ktorý zlepšuje náladu už len pri pohľade naň.

Aká kozmetika z portfólia značky stojí za pozornosť? Určite spoznajte: upokojujúci a hydratačný telový krém, ikonické mlieko Fluff, nadýchaný očný krém, energizujúci krém na tvár a úžasné sprchové gély.

Recenzie kozmetiky Fluff 

Kozmetika Fluff sa teší množstvu pozitívnych ohlasov. Mimoriadne obľúbené sú nadýchané krémy a mliečka, ktoré sú ideálne pod make-up a zároveň sa starajú o pleť. Každý produkt má svoje jedinečné vlastnosti, ako je konzistencia, povrchová úprava a vôňa - tá je v recenziách chválená veľmi často. Značka vytvára skutočne jedinečné produkty, ktoré si zamiluje nielen Vaša pokožka ale aj Vaše zmysly.

Prezrite si celú ponuku značky a zostavte si vďaka nej svoju vysnívanú rutinnú starostlivosť o pleť či telo!

Prezrite aj: Apis, FanolaLaneige

Prečítajte si: Čistenie zmiešanej pleti – kľúčová je rovnováha

pixel