PREČO MY?

     

Sme internetový obchod, ktorý si postupne získava svet kozmetiky, neustále napreduje a sleduje progresívne značky na svetovom trhu. 
Spolupracujeme s kvalitnými americkými značkami Timeless a Paula's Choice, v ponuke máme rôzne kórejské značky ako sú: Pyunkang Yul, COSRX, Purito a množstvo ďalších. 


Náš príbeh:

Spoločnosť Cosibella vznikla v Poľsku v roku 2013. V roku 2017 sme rozšírili naše pôsobenie a otvorili sme pobočku na Ukrajine. V roku 2020 sme sa rozhodli otvoriť ďalšiu pobočku a získať si srdcia zákazníkov aj v Českej republike. V roku 2021 sme pre veľké množstvo objednávok zo Slovenka vytvorili eshop pre našich zákazníkov aj na Slovensku a tak vznikla naša cosibella.sk ❤️.

Prečo by ste si mali vybrať práve nás?

  • Starostlivosť je kľúčovým prvkom nášho podnikania.
    Je pre nás dôležité, aby ste si kozmetiku vybrali svedomito a používali tie najlepšie produkty, a preto všetky značky, o ktoré rozširujeme naše portfólio, starostlivo vyberáme, kontrolujeme a často taktiež sami testujeme.

  • Vieme však, že výber kozmetiky nie je jednoduchá záležitosť.
    Preto sme zamestnali kozmetológov a poradcov v oblasti starostlivosti o pleť, ktorí Vám poradia s výberom tej správnej kozmetiky. Poradia Vám, ktoré sérum je najlepšie na vrásky, ktoré kyseliny by nemali byť vzájomne kombinované a či je Vaša rutinná starostlivosť taká, aká by mala byť.

  • Naša kozmetika je 100% originálna - Vaša dôvěra je pre nás oveľa dôležitejšia ako čokoľvek iné.

  • Vyškolení konzultanti zodpovedajú všetky Vaše otázky a dotazy. Pokiaľ potrebujete individuálnu konzultáciu v oblasti starostlivosti o pleť alebo pomoc pri výbere správnej kozmetiky, môžete nás kontaktovať e-mailom na obchod@cosibella.sk alebo prostredníctvom dotazníka.

  • Popisy ku všetkým kozmetickým prípravkov v našom obchode sú pripravované kozmetológmi, ktorí najskôr dôkladne študovali ich zloženie a vlastnosti.

  • S nami sa môžete podieľať na najrôznejších akciách, nakupovať za vernostné body či získavať rozmanité zľavy.


Čo u nás kúpite?

Kozmetiku, ktorá neobsahuje parabény, sírany, farbivá ani iné škodlivé zložky. Prípravky, ktoré majú bohaté výživné zloženie a užitočné zložky. Vegánsku kozmetiku a kozmetiku značiek, ktoré doposiaľ na Slovensku neboli dostupné.

Ďakujeme Vám za pozornosť a dúfame, že sa stanete súčasťou našej veľkej Cosibella rodiny!

P.S. V prípade dotazov a návrhov nás neváhajte kontaktovať telefonicky na +421 233 221 070 alebo e-mailom na obchod@cosibella.sk

 


Pracovná doba:

Pondelok - piatok: 9:00 - 17:00

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory Cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Súhlasím
pixel