Bye bye čierne bodky, upchaté póry a akné! Dajte nedokonalostiam už navždy zbohom so SkinTra – Comedo-killer

0 0 6 min
Bye bye čierne bodky, upchaté póry a akné! Dajte nedokonalostiam už navždy zbohom so SkinTra – Comedo-killer
Značky
0 0 6 min

Obsah

  Pokiaľ túžite po pleti, ktorá bude dokonale čistá, bez vyrážok, upchatých pórov, nadmernej mastnoty a nedokonalostí – máme pre Vás riešenie! Na pomoc prichádza SkinTra – Comedo-killer – sérum, ktoré prinavráti pleti rovnováhu, upokojenie a navyše účinne zredukuje nedokonalosti. A čím je Comedo-killer naozaj taký výnimočný? Čítajte ďalej a určite sa do neho zamilujete rovnako tak, ako aj my!

  Prečo je Comedo-killer iný?

  Vo svete ošetrujúcej kozmetiky, kde je trh presýtený produktami sľubujúcimi skvelé výsledky, vyniká sérum na tvár Comedo-killer svojim jedinečným prístupom k problémom s pleťou. Kľúčom je technológia zapuzdrenia kyseliny salicylovej, takže produkt pôsobí veľmi účinne aj do hĺbky a zároveň minimalizuje riziko podráždenia, ktoré je tak často spojené s tradičnými formulami kyselín. Zapuzdrená kyselina sa uvoľňuje postupne, čo umožňuje dlhšie pôsobenie aktívnych zložiek séra a vďaka tomu zároveň chráni pleť pred zvýšeným podráždením.

  Pre koho je Comedo-killer určený?

  Pleťové sérum proti nedokonalostiam pleti Comedo-killer bolo navrhnuté ako produkt, ktorý má byť rozmanitý, univerzálny a vhodný pre všetky typy pleti. Máte mastnú či zmiešanú pleť? Alebo pleť, na ktorej sa často tvoria vyrážky? Alebo sa stretávate s nadmerným množstvom mazu, ktoré spôsobuje upchaté póry? Tento produkt Vás nesklame. Ide o ideálne sérum pre mastnú pleť a na akné. Špeciálne zloženie s pH cca 4,5 zaručí, že sérum bude šetrné k pokožke a riziko podráždenia či pocit pálenia, čo sú sprievodné nepríjemné pocity, ktoré sa často vyskytujú pri používaní produktov s exfoliačnými (peelingovými) účinkami, bude absolútne minimálne.

  Vlastnosti kyseliny salicylovej

  Kyselina salicylová je jednou z najčastejšie používaných zložiek v starostlivosti najmä pre problematickú pleť, mastnú pleť a pleť, so sklonom k tvorbe vyrážok. Má protizápalové účinky a je vnímaná ako nesmierne účinná v boji proti akné, čiernym bodkám a príliš sa lesknúcej pleti. A ja absolútne súhlasím! Prečo?

  Výnimočná jemnosť a sila účinku v jednom

  Kyselina salicylová je v kozmetike dobre známou a cenenou zložkou pre svoju schopnosť účinne rozpúšťať kožný maz a dôkladne prenikať hlboko do pórov a čistiť ich. Vďaka silnému účinku proti akné a schopnosti regulovať tvorbu kožného mazu je ideálna pre tých, ktorí bojujú s tými najrôznejšími kožnými problémami. Zároveň, aj napriek jej silnému účinku a sile, nejde o kyselinu s vysokým dráždivým potenciálom ako iné, ktoré patria do rovnakej skupiny kyselín. V tomto článku si môžete prečítať viac o rôznych kyselinách, ich vlastnostiach a správnom používaní.

  Tajomstvo technológie „zapuzdrenia” kyseliny

  SkinTra využíva inovatívnu technológiu zapuzdrenia kyseliny salicylovej. V použití v praxi ide o skutočnú revolúciu v tom, akým spôsobom kyselina pôsobí. A naše sérum obsahuje práve túto jedinečnú formulu! Vďaka efektu zapuzdrenia je uvoľňovanie kyseliny kontrolované postupne. Samotné pleťové sérum tak môže pôsobiť oveľa dlhšiu dobu bez toho, aby dochádzalo k nadmernému zaťaženiu či podráždeniu pokožky.

  Nie je to však len o účinkoch, ale predovšetkým o bezpečnosti a pohodlí počas aplikácie. Vďaka tejto technológii je možné využiť plnú silu kyseliny salicylovej a zároveň minimalizovať riziko podráždenia a nepríjemného pocitu. Dokonca aj v prípade, že máte citlivú a reaktívnu pleť, stále si môžete užívať všetky výhody tejto jedinečnej zložky. A čo je na tom najlepšie – bez starostí o negatívne vedľajšie účinky.

  Aktívne zložky v Comedo-killer sére

  Salicylové sérum na tvár SkinTra – Comedo-killer poskytuje kombináciu unikátnych zložiek, ktoré fungujú v symbiotickom súlade a prinášajú viditeľné a účinné riešenia, ktoré sú určené daným typom a problémom pleti.

  Azeloglycín – ošetrenie a sila v jednom

  Azeloglycín je kombináciou glycínu s kyselinou azelaovou. Kyselina azelaová je známa a obľúbená práve pre svoju schopnosť bojovať s nedokonalosťami, redukovať pigmentové škvrny a regulovať produkciu kožného mazu. Glycín patrí medzi upokojujúce a hydratačné zložky, takže azeloglycín je vo výsledku oveľa jemnejší ako čistá kyselina azelaová.

  Kombinácia glukonolaktónu a kyseliny šikimovej

  Glukonolaktón, polyhydroxykyselina (PHA), je cenený pre svoje výnimočné hydratačné vlastnosti a schopnosť posilňovať epidermálnu bariéru. Zároveň však funguje ako kyselinový peeling, ktorý nespôsobuje podráždenie a pleť zbytočne nezaťažuje. Aj preto je táto zložka mimoriadne vhodná práve pre citlivú pleť. Kyselina šikimová, ktorá tvorí extrahovaný extrakt z badiánu, patrí medzi jedny z najjemnejších AHA kyselín: jemne exfoliuje (odstraňuje odumreté kožné bunky bez rizika podráždenia), pôsobí antibakteriálne, má protizápalové účinky, rozjasňuje, redukuje vrásky a funguje ako regulátor kožného mazu.

  Ako správne sérum na pleť aplikovať?

  Použitie séra nie je len otázkou aplikácie prípravku na očistenú a pripravenú pleť, ale aj otázkou času a vhodného postupu v kozmetickej rutine starostlivosti o pleť. Nižšie nájdete kroky, ktoré Vám pomôžu využiť potenciál pleťového séra Comedo-killer na 100%:

  1. Príprava pleti: Vždy začnite starostlivým očistením a osušením pleti. Dôkladné očistenie zaručí, že pleťové sérum bude lepšie pôsobiť a osušenie je nutné kvôli potencionálnemu podráždeniu.
  2. Dôsledná aplikácia: Niekoľko kvapiek pleťového séra naneste na pokožku tváre. Vyhnite sa oblasti okolo očí.
  3. Trpezlivosť „ruže prináša”: Nechajte sérum chvíľu pôsobiť. Nezabudnite, že aktívne zložky potrebujú dostatok času, aby prenikli do pokožky a začali čarovať.
  4. SPF ochrana: Nezabudnite pokožku chrániť pred slnečným žiarením, predovšetkým v prípade, keď používate produkty s obsahom kyselín. Opaľovací krém aplikujte každý deň, aj keď neplánujete vyjsť z domu.

  Najčastejšie chyby počas používania pleťového séra

  Hodnota pH, ktorá je pre Vašu pleť priaznivá

  Produkty obsahujúce kyseliny môžu byť prekvapivo účinné, ale môžu byť taktiež príliš dráždivé, najmä pre osoby s citlivou alebo podráždenou pleťou. Aj z tohto dôvodu bolo zloženie prípravku Comedo-killer vytvorené s pH približne 4,5, ktoré je považované za optimálne pre rovnováhu a zdravie pokožky. Bez ohľadu na typ pleti je takéto pH zárukou, že produkt je jemný, minimalizuje riziko podráždenia alebo nepríjemných pocitov a zároveň umožní aktívnym zložkám na pleti pôsobiť.

  Kedy môžem očakávať prvé výsledky?

  Kyselina salicylová patrí medzi zložky, ktoré môžu priniesť viditeľné výsledky pomerne rýchlo. Predovšetkým, pokiaľ ide o silný účinok redukovania vyrážok, jemný peelingový efektu, čistenie pórov a zjednotenie tónu pleti. Oproti tomu, ostatné zložky obsiahnuté v sére ako je azeloglycín alebo kyselina šikimová, môžu potrebovať viac času, aby sa plne prejavili pri vyrovnávaní tónu pleti alebo pri redukcii nedokonalostí. Pamätajte, že kľúčom k úspešnej starostlivosti o všetky typy pleti je trpezlivosť a pravidelnosť.

  Ak ste doteraz vyskúšali rôzne „zázračné” pleťové séra, ktoré sľubovali zaručené a okamžité výsledky, no tie neprišli – skúste dôverovať tomuto pleťovému séru, ktoré je vhodné skutočne pre všetky typy pleti. Sérum s kyselinou salicylovou bude ideálna voľba pre problematickú pleť, pre ktorú sú typické čierne bodky, upchaté póry, pleť s nedokonalosťami, nejednotným tónom, či zvýšenou tvorbou kožného mazu. Doprajte Vašej pleti sérum, ktoré obsahuje jedinečnú kombináciu 4 aktívnych zložiek, stimuluje obnovu buniek a zároveň účinne a hĺbkovo čistí.

  A pokiaľ potrebujete individuálnu konzultáciu alebo pomoc s výberom vhodného produktu, napíšte nám na náš e-mail: obchod@cosibella.sk. Naše kozmetologičky Vám s výberom produktu na mieru pomôžu! A v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať aj na našom instagramefacebooku alebo telefónnom čísle +421 233 221 070.

  Páčil sa Vám tento článok?

  Páči sa mi 0
  Subscribe
  Powiadom o
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments