Kozmetické prísady

Ako sa holiť bez podráždenia?

Jar a leto sú obdobím odhalených nôh, preto väčšina z nás túži po hladkej pokožke. Ako sa ale vyhnúť podráždeniu pri holení? Prečítajte si, ako dosiahnuť krásne hladkú pokožku a čomu sa pri holení naopak vyhnúť. Spoznajte vhodné produkty a naučte sa holiť bez podráždenia.

Kyselina hyalurónová v kozmetike – hĺbková hydratácia pleti

Kyselina hyalurónová je prirodzene sa vyskytujúca chemická zlúčenina, ktorá sa nachádza v ľudskom tele vo forme hyaluronátu sodného. S pribúdajúcim vekom je jej však v našej pleti stále menej, a tak siahame po kozmetike s jej obsahom. Kyselina hyalurónová v kozmetike vysoko hydratuje a zabraňuje odparovaniu vody z pokožky. Vďaka správnej hydratácii dokáže tiež spomaliť starnutie. Spoznajte najlepšie prípravky s kyselinou hyalurónovou!

Dvojfázové čistenie pleti – naučte sa, ako dôkladne odstrániť make-up

Ani tá najúčinnejšia starostlivosť o pleť neprinesie zázračné výsledky, pokiaľ ju dokonale nevyčistíme. Čistenie by malo byť základným pilierom v starostlivosti o pleť. Zistite viac o dvojfázovom čistení pleti! Pozrite sa na účinné metódy a tiež na najlepšie kozmetické produkty na odstránenie make-upu a čistenie tváre. Dôkladne vyčistená pleť je prvým krokom k ďalším fázam starostlivosti.

Ako správne skladovať kozmetické prípravky?

Pomerne málo ľudí sa zaoberá spôsobom, akým je potrebné uchovávať kozmetické produkty. Z tohoto dôvodu sa občas stáva, že používame produkty, ktoré už neplnia funkciu, pre ktorú boli vyvinuté. Dnes sa spoločne pozrieme na zopár spôsobov, vďaka ktorým naše produkty vydržia dlhšiu dobu kvalitné.

Ako rozpoznať typ pleti?

Ako spoznáme svoj typ pleti? Túto otázku si kladieme často. Počas konzultácií často počúvame, že máme s veľkou pravdepodobnosťou zmiešanú pleť. Prečo "asi"? Po tomto blogovom príspevku budete môcť jasne určiť, či je Vaša pokožka suchá, zmiešaná, normálna alebo mastná a k čomu je náchylná.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory Cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Súhlasím
pixel