Pleťové séra na akné

Počet výrobkov: 115

O aknóznu pleť sa treba starať komplexne a zabezpečiť jej správnu starostlivosť v každej fáze. Preto by aj sérum malo byť prispôsobené potrebám pleti a obsahovať protizápalové zložky, upokojujúce podráždenia, zápaly a výskyt akné. Pripravili sme pre Vás množstvo sér proti akné a nedokonalostiam pleti! Objavte ich!

Pleťové sérum na akné

Pleťové séra na akné dokážu obohatiť vašu každodennú starostlivosť. Zložky v nich obsiahnuté podporujú boj proti nedokonalostiam a zmenám pleti. Tieto prípravky majú jemné zloženie, ktoré nedráždi jemnú pokožku a nezhoršuje dermatologické problémy. V zložení kozmetiky proti akné nájdete látky, ktoré podporujú normalizáciu mazových žliaz a zabraňujú zmenám bez upchávania pórov.

Pleťové sérum proti akné – čo obsahuje?

V starostlivosti o aknóznu pleť je veľmi dôležité zabrániť premnoženiu baktérií zodpovedných za tvorbu nedokonalostí. Zároveň je potrebné upokojiť podráždenia, ktoré by mohli stimulovať mazové žľazy k produkcii mazu bez upchávaniu pórov. Pleťové sérum proti akné obsahuje zložky, ktoré pomáhajú:

  • odlupovať odumreté kožné bunky a hĺbkovo čistia póry, ako sú AHA/BHA kyseliny,
  • eliminovať baktérie a plesne spôsobujúce lézie, ako je extrakt z čajovníka,
  • navrátiť pleti rovnováhu, hydratujú a regenerujú – napr. kyselina hyalurónová, vitamín C, koenzým Q10 či niacínamid.

Zloženie séra neobsahuje komedogénne látky, ktoré by mohli viesť k zhoršeniu stavu pleti.

Na čo pamätať pri ich používaní?

Keď si na tvár nanášate sérum proti akné, pamätajte, že špičku aplikátora neprikladajte na pokožku. Týmto spôsobom môžete preniesť baktérie z epidermis do vzorca. Tam by mali ideálne podmienky na rozvoj. Najlepšie je naniesť prípravok najskôr na čisté prsty a potom prípravok rozotrieť na tvár.

Vyskúšajte sérum proti akné a obohaťte svoju starostlivosť!

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory Cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Súhlasím
pixel