Krémové lícenky

Počet výrobkov: 14

Krémové lícenky poskytujú prirodzene lesklý efekt. Vďaka krémovej konzistencii sa ľahko nanášajú a bez problémov rozotierajú. Jemne splývajú s pokožkou a dodávajú lícnym kostiam zdravý, svieži a prirodzený šmrnc. Ideálna voľba pre tých, ktorí túžia po rozžiarenom vzhľade. Vyberte si vhodnú krémovú lícenku z našej širokej ponuky!

Krémové lícenky – pozitíva

Krémové lícenky sú multifunkčné prípravky, ktoré umožňujú získať zdravý, svieži a prirodzený vzhľad. Táto inovatívna forma lícenky zaisťuje jednoduchú a príjemnú aplikáciu, hodvábnu konzistenciu a výdrž po celý deň. Krémové lícenky majú mnoho pozitív, ktoré Vás presvedčia o tom, prečo sa ich oplatí mať vo svojej kozmetickej taštičke. Patria medzi ne:

  • prirodzený vzhľad: umožňujú získať jemný efekt, ktorý dodáva červený odtieň v tvári, tzv. „zdravíčka“. Vďaka tomu získa pleť zdravý a svieži vzhľad,
  • jednoduchá aplikácia: krémová konzistencia lícenky umožňuje jednoduchú a precíznu aplikáciu. Pár ťahov pomocou hubky krásne rozotrie a zapracuje prípravok do pokožky. Vďaka tomu môžete lícenku bez problémov vrstviť a dosiahnuť požadovaný stupeň pigmentácie podľa Vašich potrieb,
  • kompaktné balenie: krémové lícenky majú ľahké, kompaktné balenie a sú ideálne do kabelky. Vďaka tomu ich máte neustále po ruke, čo umožňuje prípadne upraviť make-up kdekoľvek a kedykoľvek,
  • dlhotrvajúci efekt: krémové lícenky sa charakterizujú skvelou výdržou. Umožňujú zvýrazniť kontúry pleti aj na niekoľko hodín, bez ohľadu na počasie a fyzickú aktivitu. Doprajte si bezchybný vzhľad pleti bez nutnosti opráv počas dňa!

Dozvedieť sa viac

Kam a ako správne nanášať krémovú lícenku?

Existuje niekoľko strategických miest na tvári, kam sa oplatí nanášať lícenku, aby sme získali prirodzený a efektný vzhľad. Tu je pár rád týkajúcich sa aplikácie lícenky:

  • líčka: lícenku nanášajte na lícne kosti a jemne rozotrite v smere k spánkom. Tento spôsob aplikácie dodá Vašej pleti svieži a mladistvý vzhľad,
  • špička nosa: malé množstvo lícenky jemne aplikujte na túto oblasť, vďaka čomu docielite mierne opálený vzhľad,
  • očné viečka: lícenka nanesená na očné viečka ideálne spojí celé líčenie, ktoré bude pôsobiť monochromaticky. Skvelý spôsob pre rýchly a elegantný make-up!

Najlepšie krémové lícenky

Bez ohľadu na to, aký efekt chcete dosiahnuť, v ponuke e-shopu Cosibella nájdete lícenky s krémovým zložením, ktoré splnia Vaše očakávania a zvýraznia Vašu krásu. Vyberajte z krémových líceniek kórejskej značky Amuse, alebo poľskej značky Paese. Krémové lícenky poskytujú krásny efekt a zároveň sú obohatené o ošetrujúce zložky: napr. beta-glukán alebo ricínový olej. Vyberajte z mnohých dostupných odtieňov – od broskyňového až po intenzívne ružový a buďte pripravení zažiariť!

pixel