Pomády a gély na obočie

Počet výrobkov: 36

Dlhotrvajúci make-up obočia? S pomádami na obočie je to realita! Táto kozmetika Vám umožní presne a detailne nakresliť požadovaný tvar či zvýrazniť chĺpky. Spoznajte našu ponuku a ohromte vysnívaným obočím!

Pomády na obočie  

Obočie je rovnako dôležitým prvkom očného rámu ako riasy. Pri správnom štýle môžu Váš vzhľad urobiť magnetickým. Ako ale udržať tie nepoddajné chĺpky na uzde a dodať im objem? Gély a pomády na obočie pre ženy Vám s tým pomôžu. Ich receptúry obsahujú zložky, ktoré podporujú starostlivosť o vlasy. Navyše ich pomáhajú opticky zahustiť a udržať na správnom mieste po mnoho hodín. Vďaka nim bude Vaše obočie dokonalým rámom na líčenie očí.  

Pomôžeme Vám vybrať pomádu na obočie

Pomády sú skvelou alternatívou k tradičným ceruzkám. Majú krémovú konzistenciu, vďaka čomu sa ľahko nanášajú a zmývajú. Navyše s ich pomocou môžete zdôrazniť obrys tejto oblasti tváre, pridať chýbajúce chĺpky a získať efekt hustého obočia. Aby ste však dosiahli taký výsledok, musíte si vybrať pomádu vo farbe, ktorá je najbližšie k prirodzenej farbe chĺpkov. Vďaka tomu bude obočie pekne exponované, ale nie prekreslené.

Gély na obočie – prečo sa oplatí ich vyberať?

V našom sortimente okrem farebných pomád nájdete gély na obočie. S ich pomocou môžete skrotiť vlasy, ktoré rastú v rôznych smeroch. Táto kozmetika:

  • má transparentné zloženie, takže nemení farbu chĺpkov. Vďaka tomu sa vyhnete karikatúrnemu efektu,
  • obsahujú zložky, ktoré podporujú starostlivosť a rast obočia,
  • pomáhajú fixovať tvar chĺpkov a dodávajú im jemný, zdravý lesk.

Gély sú dostupné vo forme riasenky s nasadenou kefkou. Vďaka tomu je aplikácia prípravku veľmi jednoduchá a zaberie pár sekúnd.

Pomády a gély na obočie pre ženy - ako používať?

Ak chcete vytvoriť estetický make-up obočia, začnite ich česaním a púdrovaním. Potom naberte malé množstvo pomády na štetec a nakreslite líniu pozdĺž spodnej línie chĺpkov. Jemnými krátkymi ťahmi štetčekom vyplňte vnútornú stranu obočia. Nakoniec ich prečešte gélom, aby mali trvanlivosť. Otestujte naše pomády a gély v praxi. Pozrite sa, ako môžu zmeniť váš vzhľad!

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory Cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Súhlasím
pixel