Náš tím

 

Cosibella.sk je najmä o skvelých ľuďoch a ich osobnostiach. Poďme sa lepšie spoznať!

Janusz Lis

Majiteľ

Šéf všetkých šéfov, neustále hľadá recept na šťastie. Majiteľ vzácnych mačiek Belly a Kleofáša. Miluje čísla, tabuľky a najrôznejšie výkazy. Jeho vášňou je zákaznícky servis v našom obchode :-).

Obľúbený produkt: Sérum na riasy Revitalash – práve vďaka tomuto produktu vznikla spoločnosť Cosibella.

Anna Swětíková

Manažér obchodu cosibella.cz

Usmievavá a ambiciózna. Keď si niečo naplánuje, ide do toho vždy naplno. V Českej republike žije už 5 rokov. V súkromí je profesionálnou tanečnicou, divadelnou herečkou a milovníčkou Coca-Coly :-). Po práci učí tancovať deti aj dospelých.

Obľúbený produkt: Kryolan – TV Paint Stick – spoľahlivý a odolný, nenahraditeľná súčasť súťažných make-upov každej tanečnice.

Klaudia Ciprichová

Manažér obchodu cosibella.sk

Vždy plná energie, kreatívna a priateľská. Milovníčka umenia, temperamentu, slovenského folklóru, zdravej kuchyne a dobrej kávy. Obdivovateľka prírody, kde rada relaxuje, turistikuje a zbiera liečivé bylinky :-).

Obľúbený produkt: Mohani – Africké bambucké maslo, nerafinované. Okamžitá hydratácia, dokonalá výživa a úžasný pocit na pokožce.

Alina Isaienko

Manažér obchodu cosibella.com.ua

Pracovné nasadenie 24/7. Patrí do tvorivej skupiny celej Cosibella rodiny. Natáča videá, tancuje, pózuje pred fotoaparátmi… Proste všestranne založený človek.

Obľúbený produkt: Pyunkang Yul – Cleansing Foam. V e-shope Cosibella mám svojich TOP 10 produktov, ale musela som vybrať len jeden a toto je môj „must have“.

Michał Krukowski

Správca webových stránok / IT špecialista

Mladý rebel, fanúšik black metalu, futbalu, zdravého jedla, kalistheniky a street workoutu. Majiteľ dvoch mňaukajúcich štvornohých maznáčikov. Vždy sústredený a angažovaný zamestnanec. Usmievavý, so zmyslom pre humor. Typ človeka, ktorého sa nedá nemať rád :-).

Obľúbený produkt: Cosrx Blackhead Silk Finger Ball, pretože sa rýchlo a efektívne balí do krabice.

Karolina Krukowska

Správca webových stránok / IT špecialista

Vždy usmievavá, milá a kreatívna osoba. Zbožňuje Španielsko a všetko s ním spojené. Rada cestuje, miluje horúce dni a dlhé prechádzky. Voľný čas trávi pri maliarskom stojane alebo v parku s obľúbenou knihou.

Obľúbený produkt: CeraVe – Hydratačná čistiaca emulzia.

Ingrid Cygowska

Koordinátor projektov a Social Media špecialista

Koordinátor projektov a Social Media špecialista Kreatívna mladá žena, ktorá sa nebojí výziev. Zaujíma sa o nové trendy v Social Media, rozvíja sa v oblasti grafiky a venuje čas spoznávaniu Boha :-).

Obľúbený produkt: Laneige – Lip Sleeping Mask – Berry, pretože hydratované pery sú základ!

Silvie Caesarová

Koordinátor produktových popiskov a zákaznickej podpory

Miluje prácu s textom, fascinuje ju zdanlivá podobnosť poľského a českého jazyka, má rada pirohy, ľudové piesne, česko-slovensko-poľský folklór, poľské mestá a ich kulturu!

Obľúbený produkt: Missha – M Perfect Covering BB Cream RX SPF42/PA+++, pretože sa má rád aj s mojou problematickou pokožkou.

Malwina Wierzbowska

HR špecialista

Denne koordinuje prácu zamestnancov zákazníckej podpory a kozmetológov. Jej mottom je: „Správaj sa k zákazníkom tak, ako by si chcel, aby sa oni správali ku tebe.“ Milovníčka cestovania do teplých krajín a mamička šesťročného Lea.

Obľúbený produkt: A'pieu – Madecassoside Cream, pretože mám rada univerzálnu kozmetiku a tento krém dlhodobo hydratuje, je ľahký, nezanecháva mastný film a je ideálny na deň, noc, pod make-up a dokonca aj po použití kyselinového peelingu.

Beata Świacka

Vedúca obchodného oddelenia

Riadi oddelenie nákupov, nových značiek a oddelenie predajov. Milovníčka všetkého slaného, až veľmi veľmi slaného, hororov Grahama Mastertona, štúdia jazykov a kapely U2.

Obľúbený produkt: Evolve Organic Beauty – hydratačný krém Multi Peptide 360.

Edyta Filipek

Asistent vedúceho

Vykonáva administratívnu činnosť všetkých oddelení a je pravou rukou majiteľa Janusza. Baví ju všetko, čo súvisí s kriminalistikou. Vo voľnom čase rada číta, skladá puzzle a chodí na prechádzky

Obľúbený produkt: Ministerstwo Dobrego Mydła – Výživný balzam v tyčinke – slivka.

Karolina Berdzik

Vedúca oddelenia kozmetológov

S našimi klientami dokáže celé hodiny preberať potreby pokožky a následne im pomáha zvoliť si tú správnu starostlivosť a prípravky pre ňu. Svoj voľný čas trávi „malým“ aj „veľkým“ cestovaním. V lete rada jazdí na kolieskových korčuliach a v zime ju môžete stretnúť na svahu.

Obľúbený produkt: The Ordinary – Glycolic Acid 7% Toning Solution, ktorý sa používa na udržanie účinkov ošetrenia kyselinami v kozmetických salónoch.

Izabela Bednarczyk

Koordinátor produktových popiskov

Milovníčka kozmetickej chémie, matematiky a dokonale čistého bytu. Každý deň pre Vás analyzuje zloženie kozmetických prípravkov a ich účinky. Miluje zelený čaj a slony.

Obľúbený produkt: The Ordinary – Caffeine Solution 5% + EGCG.

Karina Kulik

Kozmetológ, odborný poradca v oblasti kozmetickej starostlivosti

Analýza zloženia kozmetických prípravkov a potrieb pokožky nie je pre ňu žiadna veda. Chce vzdelávať zákazníkov, aby sa o svoju pleť mohli starať čo najlepšie. Má rada kreatívne činnosti, miluje všetky druhy čajov a jej myšlienky vždy skončia pri "Krajine pokojného rána."

Obľúbený produkt: Pyunkang Yul – Essence Toner, pretože je to skvelý univerzálny hydratačný produkt.

Agata Kowalczyk

Kozmetológ, Content writer

Vášnivý kozmetológ. Miluje analyzovať zloženie kozmetiky. Počúva hudbu 24/7 a vo voľnom čase rada fotí.

Obľúbený produkt: InSight – Rebalancing Shampoo.

Stepan Babanin

Fotograf

Záujmy: fotografovanie, natáčanie filmov, design, cyklistika.

Obľúbený produkt: Herbs&Hydro – Tuhý šampón, pretože má príjemnú vôňu.

Kamila Rutkowska

Fotograf

Záujmy: káva / baristika, sci-fi, biohacking.

Obľúbený produkt: celý život s prípravkom The Ordinary – Azelaic.

Marlena Harańczuk

Grafika

Monika Szewczyk

Manažér skladu

Má na starosti dodanie zásielok včas a v dohodnutom termíne. Vždy spokojná a s úsmevom na tvári. Rada cestuje.

Obľúbený produkt: RCMA – No-Color Powder, pretože má krásny finish.

Michał Potrzebowski

Zamestnanec skladu

Dbá o to, aby Vaše balíčky boli bezpečne zabalené. Zaujíma sa o šport, najmä o futbal a beh. Má rád varenie, je kuchár – amatér.

Obľúbený produkt: BasicLab – Micellis – Čistiaci gél pre mastnú a citlivú pokožku.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory Cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Súhlasím
pixel