Natalia Kątniewska

Kozmetologické konzultácie

Produktové popisy

Blog

Vlastné značky

Ahoj, volám sa Natalia

Moje dobrodružstvo s oblasťou krásy a zdravej pokožky začalo už pri líčení. Milovala som sedieť pred zrkadlom a tráviť hodiny vytváraním farebných kreácií na očných viečkach. Keď som štetec držala v ruke, jediné, čo ma limitovalo bola moja fantázia. Postupom času som si uvedomila, že najlepším základom pre make up je dobre upravená pleť. Rozhodla som sa preskúmať tajomstvo starostlivosti a od začiatku spoznať svoju pleť. Tento svet ma absolútne očaril a doviedol až k dverám univerzity, kde som sa prihlásila na štúdium kozmetológie.

Rada pozorujem pokožku a vyberám účinné látky, ktoré zodpovedajú jej aktuálnym potrebám. Keď sa mi nejaká kozmetika dostane do rúk, okamžite sa pozriem na jej zložky a analyzujem ich. Voľný čas trávim s knihou a farebným zvýrazňovačom v ruke, keď sa ponáram do ďalších tajov kozmetickej starostlivosti. Musím uznať, že pochopiť svoju pokožku je občas veľmi ťažké, ale celý proces načúvania svojho tela je neskutočne zaujímavý a výsledky naozaj stoja za to!

Pleť mám mastnú takmer po celom povrchu. Najproblematickejšou partiou je v mojom prípade oblasť líčiek, ktoré sa vyznačujú reaktivitou a rozšírenými cievkami. Naviac, mám viditeľné pigmentové škvrny. V dolnej časti líčiek a niekedy aj v oblasti sánky sa objavujú nedokonalosti, najčastejšie akné.

Čo robím v Cosibelle?

Okrem toho, že vytváram produktové popisky, zaoberám sa tiež notifikáciou kozmetických prípravkov, teda ich nahlasovaním do databázy ešte pred uvedením na trh. Fascinuje ma pre Vás vytvárať príspevky pre náš blog či instagram :-).

Pozrite si materiály, ktoré som vytvorila

Blog

instagram

E-book

Publikáciek

zobraziť všetky portfóliá
pixel