Katarzyna Kozłowska

Kozmetologické konzultácie

Produktové popisy

Blog

Vlastné značky

Ahoj, volám sa Katka

Záujem o starostlivosť o pleť sa u mňa prejavil už v detstve, keď som od maminy dostala čokoládový sprchový gél :-D. Voňal tak krásne, že som zo samej zvedavosti začala čítať zloženie a na moje počudovanie som v ňom žiadnu čokoládu nenašla :-). Odvtedy som sa zaujímala o zloženie každého produktu, ktorý sa mi dostal do rúk, zoznamovala som sa s jednotlivými obsiahnutými zložkami a ich účinkami na pokožku. Postupom času som sa naučila rozpoznať kvalitnú kozmetiku a prispôsobovať ju potrebám pokožky.

Prehlbovanie znalostí o pokožke, jej stavbe a procesoch ma natoľko pohltilo, že som sa rozhodla pre štúdium kozmetológie. Skutočnosť, že môžem vedieť čoraz viac mi prináša obrovské zadosťučinenie. Osud ma našťastie zavial do Cosibelly, kde svoju vášeň a znalosti môžem s radosťou zdieľať s ostatnými :-).

Mám zmiešanú pleť, ktorá sa mastí a zanáša najmä v T - zóne a na líčkach je citlivá. Vyžaduje si špecifickú starostlivosť, ktorá mi ale v mojom prípade vôbec neprekáža :-).

Čo robím v Cosibelle?

V Cosibelle vytváram produktové popisky, aby som Vám nielen uľahčila výber, ale zároveň Vám priblížila, aké úžasné efekty môžete dosiahnuť, ak si vyberiete tú správnu kozmetiku pre svoju pleť alebo vlasy :-). Nedávno som začala tiež tvoriť príspevky na blog a instagram, kde sa dozviete ešte viac informácií na tému účinných zložiek a samotnej starostlivosti o plet či vlasy.

Pozrite si materiály, ktoré som vytvorila

Blog

Instagram

zobraziť všetky portfóliá
pixel