Kaja Sobczuk

Kozmetologické konzultácie

Produktové popisy

Blog

Vlastné značky

Ahoj! Volám sa Kaja

Kozmetológia je veľmi široký odbor, v ktorom si každý nájde to svoje. Osobne ma najviac fascinuje svet kozmetickej chémie, formulácie a právne aspekty obchodovania s kozmetikou. Rada analyzujem kompozície a skúmam poznatky o fungovaní prísad, rôznych technológiách a vedeckých novinkách. Strávila som veľa času v laboratóriách a po návrate domov som sa mohla venovať študovaním výskumov a informácií o prísadách.

Často sa tiež zúčastňujem rôznych školení, konferencií alebo stáží, ktoré mi robia veľkú radosť a vždy mi umožňujú objaviť niečo nové. Som rada, že moja práca môže byť aj mojou vášňou. Uvedomujem si tiež, že kozmetika je iba jedným z faktorov, ktoré ovplyvňujú našu pleť a ku starostlivosti treba pristupovať holisticky, preto sa snažím rozvíjať aj v iných oblastiach. Som priaznivcom minimalistickej, ale premyslenej starostlivosti a rada hľadám nové kozmetické “perličky”.

Moja pleť je od prírody mastná, so sklonom k čiernym bodkám a akné, ktoré zanecháva nežiaduce sfarbenia na pleti - bohužiaľ ani kozmetológovia nedokážu realitu zmeniť ;-). Našťastie mi správna starostlivosť o pleť pomáha udržať pleť na uzde (milujem retinoidy), ale s niektorými problémami som sa jednoducho naučila žiť a nebojujem s každým rozšíreným pórom za každú cenu.

Pozrite si materiály, ktoré som vytvorila

Cosipédia

zobraziť všetky portfóliá
pixel