Izabela Bednarczyk

Kozmetologické konzultácie

Produktové popisy

Blog

Vlastné značky

Ahoj, volám sa Izabela

Už dlhé roky som hlavným poradcom pre svoju rodinu a kamarátky, vyberám im vhodné produkty a analyzujem zloženie kozmetiky. Odpovede na svoje otázky som hľadala prevažne na blogoch a zahraničných YouTube kanáloch. Zároveň ma vždy fascinoval svet chémie, a preto som sa rozhodla tieto dve veci spojiť pri výbere študijného odboru a profesijnej dráhy. Táto cesta ma zaviedla až sem – do Cosibelly.

Na kozmetike ma fascinuje, ako dokáže zmeniť nielen náš vzhľad, ale aj sebavedomie. Staviam na účinné látky, ktoré neustále študujem a tiež pravidelne testujem: pozorujem reakciu pokožky a o tieto poznatky sa s Vami vždy rada podelím.

Pleť mám zmiešanú - mastnú v T - zóne a normálnu na líčkach. Naviac už niekoľko rokov bojujem s hormonálnym akné. Milujem, a často siaham po produktoch s kyselinami, preto som v našom tíme známa ako #acid_queen :-D.

Čo robím v Cosibelle?

Som koordinátorom tímu produktových popiskov – stanovujem ciele, iniciujem a motivujem k novým úlohám a projektom. Práve vďaka nám máte možnosť sa o produktoch dozvedieť množstvo užitočných informácii ešte predtým, ako si ich kúpite :-). Keď mám trošku viac času, vytváram príspevky na blog.

Pozrite si materiály, ktoré som vytvorila

YouTube

zobraziť všetky portfóliá
pixel