Agata Kowalczyk

Kozmetologické konzultácie

Produktové popisy

Blog

Vlastné značky

Ahoj, volám sa Agáta

Žena činu, textu a sveta kozmetológie... Písanie ma baví už od základnej školy a doteraz sa táto záľuba nezmenila. Začalo sa to ako u väčšiny – starostlivosť, make up a informácie predovšetkým z príspevkov na blogu. Potom som sa stala osobnou poradkyňou svojich kamarátok, ktoré sa na mňa často obracali s výberom kozmetiky. Následne som sa úplne nechala uniesť starostlivosťou o vlasy a môžem s istotou povedať, že som 100% vlasová maniačka. Neustále prehlbujem svoju vášeň, ako aj svoje kompetencie a skúsenosti, ktoré sa v Cosibelle pozitívne zrkadlia. Snažím sa napredovať a momentálne spájam svoju vášeň pre vlasy a vytváram značku vlasovej kozmetiky pre spoločnosť Cosibella. Už sa nemôžem dočkať, keď uzrie svetlo sveta!

Akú mám pleť a aké sú moje vlasy? Zmiešaná pleť so sklonom k akné a nedokonalostiam, normálna pokožka hlavy a vlasy so strednou pórovitosťou – rady sa vlnia :-D.

Čo robím v Cosibelle?

Svoje dobrodružstvo som začala pri popisoch produktov. Medzitým som rozvíjala svoju záľubu s textom a koordinovala rôzne menšie projekty. Po roku som prešla do marketingového oddelenia, začala sa starať o náš blog a rozvíjať ho. Medzitým som v našej firme rozvíjala content writing. Momentálne pracujem na projekte novej privátnej značky (PSST!...áno, bude na vlasy!) a výsledky uvidíte (dúfam) už čoskoro! Vďaka tomu, že som po celý dobu vo firme pracovala v rôznych tímoch, mám skúsenosti a znalosti v rôznych oblastiach.

Pozrite si materiály, ktoré som vytvorila

Blog

zobraziť všetky portfóliá
pixel