SkinTra - Light Your Skin alebo BasicLab - Esteticus - Rozjasnenie a upokojenie - Antioxidačné, vyrovnávajúce sérum s vitamínom C 15%? Porovnávame kultové séra s vitamínom C!


Tento text prečítate za 4 minúty.

SkinTra - Light Your Skin alebo BasicLab - Esteticus - Rozjasnenie a upokojenie - Antioxidačné, vyrovnávajúce sérum s vitamínom C 15%? Porovnávame kultové séra s vitamínom C!

SkinTra - Light Your Skin alebo BasicLab - Esteticus - Rozjasnenie a upokojenie - Antioxidačné, vyrovnávajúce sérum s vitamínom C 15%? Porovnávame kultové séra s vitamínom C!małe

Čoraz viac ľudí venuje pozornosť zloženiu kozmetiky, ktorú každý deň používa. Preto sa v dnešnom príspevku zameriame na porovnanie dvoch obľúbených sér s vitamínom C, ktoré sú nenahraditeľné v starostlivosti o pleť. Hovoríme o SkinTra - Light Your Skin a BasicLab Esteticus - Rozjasnenie a upokojenie - Antioxidačné, vyrovnávacie sérum s vitamínom C 15%.

Ako vitamín C prospieva našej pokožke?

Vitamín C, známy aj ako kyselina askorbová, je jedným z najúčinnejších antioxidantov, ktoré môžeme v zložení kozmetiky nájsť. Pôsobí proti starnutiu, zlepšuje elasticitu pokožky, rozjasňuje a vyrovnáva tón pleti. Okrem toho pôsobí antioxidačne a bojuje proti voľným radikálom tak že, neutralizuje ich škodlivé účinky.

SkinTra - Light Your Skin - Sérum s 20% vitamínom C a kyselinou ferulovou

SkinTra - Light Your Skin - Sérum s 20% vitamínom C a kyselinou ferulovou

Toto sérum obsahuje až 20% čistého vitamínu C! Je vytvorené pre pleť, ktorá potrebuje silnú dávku rozjasnenia, zjednotiť tón pleti a znížiť viditeľnosť vrások. Obsahuje , ktorá podporuje a stabilizuje účinok vitamínu C a zároveň pôsobí ako silný antioxidant. Okrem toho je v sére prítomný aj vitamín E, známy ako "vitamín mladosti", ktorý je antioxidantom a chráni pokožku pred škodlivými účinkami voľných radikálov.

Špecifikácia:

 • Pre aký typ pleti je vhodný: všetky typy pleti, najmä zrelá, bez lesku, pleť vyžadujúca regeneráciu.
 • Konzistencia: ľahká, rýchlo sa vstrebáva.
 • Vôňa: jemná, takmer nepostrehnuteľná.
 • Koncentrácia vitamínu C: 20%.
 • Forma vitamínu C: kyselina askorbová.
 • pH kozmetiky: cca 2,2.
 • Balenie: tmavé sklo s pipetou.


BasicLab - Esteticus - Rozjasnenie a upokojenie - Antioxidačné, zjednocujúce sérum s vitamínom C 15%

BasicLab - Esteticus - Rozjasnenie a upokojenie - Antioxidačné, zjednocujúce sérum s vitamínom C 15%

Pleťové sérum BasicLab obsahuje stabilnú formu vitamínu C v koncentrácii 15%, ktorý je ideálny pre pleť vyžadujúcu výživu, regeneráciu a zjednotenie tónu. Sérum bolo ďalej obohatené o prebiotikum, ktoré hydratuje, stará sa o hydrolipidovú bariéru a zaisťuje zdravý mikróbiom pleti, filtrát z ryžovej vody, ktorý upokojuje, hydratuje a regeneruje a glutatión a resveratrol, silné antioxidanty, ktoré chránia pred škodlivými účinkami. vrások a sivého a unaveného vzhľadu.


Špecifikácia:

 • Pre aký typ pleti je vhodný: citlivá, aknózna, zmiešaná pleť, nejednotný tón pleti a pigmentové škvrny s nedokonalosťami.
 • Konzistencia: ľahká, gélová, rýchlo sa vstrebáva.
 • Vôňa: jemná, takmer nepostrehnuteľná.
 • Koncentrácia vitamínu C: 15%.
 • Forma vitamínu C: kyselina 3-O-etylaskorbová.
 • pH kozmetiky: pH podobné fyziologickému pH pokožky (cca 5-6).
 • Balenie: sklo s pipetou.


SkinTra vs. BasicLab - moje pocity a čo som si vybrala?

Obe pleťové séra sú veľmi dobré, ale jednoznačne sa v mnohých ohľadoch líšia. Sérum na tvár značky SkinTra obsahuje vyššiu koncentráciu vitamínu C, čo ocenia zákazníci vyžadujúci intenzívnejšie účinky. Naopak pleťové sérum BasicLab má vďaka obsahu vitamínu C vo forme kyseliny 3-O-etyl-L-askorbovej a ďalších hydratačných zložiek jemnejšie účinky, vďaka čomu je vhodné aj pre citlivú a problematickú pleť.

Čo sa týka mojej voľby – vybrala by som si obe pleťové séra! Aké prekvapenie. :-) Ale je to tak. Po sére SkinTra nesiaham tak často, skôr večer, keď potrebujem intenzívnejšie pôsobenie. Na deň, pod SPF krém volím BasicLab a moja pleť vyzerá bezchybne.

Nezabúdajte, že používanie séra s obsahom vitamínu C vyžaduje pravidelnosť a trpezlivosť, ale výsledné efekty za to naozaj stoja. Bez ohľadu na to, aké pleťové sérum si vyberiete, nezabúdajte počas dňa používať SPF krém! Vitamín C zvyšuje citlivosť pleti na UV žiarenie, preto je jej ochrana kľúčová.

Dúfam, že Vám tento článok pomôže vybrať si vhodné pleťové sérum s vitamínom C pre Vašu ošetrujúcu rutinu. Nezabudnite, že pokožka je naša vizitka – starajme sa preto o ňu ako najlepšie dokážeme!

A v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať aj na našom Facebooku aj Instagrame alebo telefónnom čísle +421 233 221 070.

Zobraziť viac záznamov z August  2023
pixel