SkinTra - Hug Your Skin - emulzia, pre účinné a šetrné čistenie pleti!

SkinTra - Hug Your Skin - emulzia, pre účinné a šetrné čistenie pleti!

SkinTra - Hug Your Skin - emulzia, pre účinné a šetrné čistenie pleti!
małe

Pred nedávnom vypustila značka SkinTra do kozmetického sveta čistiaci gél na tvár, teraz prichádza s čistiacou emulziou! Už som sa nemohla dočkať, kedy budem môcť tento produkt otestovať a teším sa, že sa s Vami môžem podeliť o svoje dojmy po prvom, aj dlhšom používaní. Ak Vás zaujíma, ako SkinTra v mojich očiach dopadla, určite čítajte ďalej!

Jemné čistenie pleti je základ

SkinTra - Hug Your Skin - Jemná čistiaca emulzia
Emulzia Hug Your Skin - to je účinné čistenie, jemnosť a starostlivosť o pleť v jednom. Zloženie tejto emulzie je vytvorené tak, aby šetrne, ale účinne odstraňovalo nečistoty, zvyšky make-upu a prebytočný kožný maz a zároveň sa staralo o hydrolipidovú bariéru pokožky.

Je emulzia vhodná pre všetky typy pleti?

Áno! Prípravok je ideálny pre všetky typy pleti: od mastnej, cez zmiešanú až po suchú a citlivú pleť. Dokonca aj pre dehydratovanú a podráždenú pokožku, pretože vďaka obsiahnutým jemným umývacím látkam emulzia jemne odstraňuje nečistoty bez toho, aby spôsobovala nepríjemné pálenie, začervenanie alebo stiahnutie.


Aké aktívne látky nájdeme v zložení emulzie?

Okrem jemných umývacích látok obsahuje emulzie ešte skvalán a olej z hroznových jadier, ktoré dokonale hydratujú a regenerujú. Pôsobia synergicky, vďaka čomu zaisťujú dostatočnú úroveň hydratácie a výživy. Pentavitín (prírodný sacharidový komplex) tiež hĺbkovo hydratuje a zároveň chráni pleť pred vysušením a zanecháva ju mäkkú a pružnú na dlhú dobu.

Jemné čistenie pleti ale nie je všetko. Zloženie prípravku bolo obohatené aj o allantoín, ktorý je známy pre svoje upokojujúce a regeneračné vlastnosti. Allantoín zmierňuje podráždenie, urýchľuje proces regenerácie a zanecháva pokožku mäkkú a hladkú na dotyk. Vďaka tomu emulzia účinne čistí, ale má aj skvelé ošetrujúce vlastnosti. Po jej použití je pokožka nielenže dokonale čistá, ale aj zdravá, prežiarená a výborne pripravená na ďalšie kroky starostlivosti.

Konzistencia a pocit na pleti

Máte emulziu spojenú s mastnou, nepríjemnou konzistenciou, po ktorej zostáva na pleti znateľný film a pleť nie je pocitovo dostatočne čistá? Tak to je minulosťou! Jemná, krémová textúra sa ľahko rozotiera a umožňuje príjemné a komfortné odstránenie všetkých nečistôt z pokožky. Ide skôr o konzistenciu mlieka, ktoré dokonale odstraňuje všetky nečistoty nahromadené na pleti počas celého dňa alebo noci a zároveň zanecháva pokožku hydratovanú a mäkkú, nie však mastnú.

Ako sa emulzia stará o ochrannú bariéru pokožky?

Skvalán a olej z hroznových jadier sú cenné zložky, ktoré majú kľúčový význam pre posilnenie hydrolipidovej bariéry. Hydrolipidová vrstva je najdôležitejšia, čo sa týka starostlivosti o pleť! Zabraňuje strate vody z pokožky, udržuje pleť hydratovanú a zachováva jej elasticitu. Skvalán je prirodzenou súčasťou našej pokožky a vďaka tomu, že ho pleti poskytnete dodatočne, zaistíte jej intenzívnu hydratáciu a ochranu. Olej z hroznových jadier je bohatým zdrojom antioxidantov a mastných kyselín, ktoré nielen, že posilňujú lipidovú bariéru pokožky, ale zároveň zmäkčujú a vyhladzujú.

Bezpečnosť a komfort pri používaní

Prirodzené pH je najdôležitejším aspektom pokožky. Zloženie emulzie bolo vyvinuté tak, aby prirodzené pH podporovalo a nenarušovalo jeho rovnováhu. A ja to hovorím stále - vďaka jemným umývacím emulziám už nemusíte používať tonikum. Môžete ho do svojej ošetrujúcej rutiny samozrejme zaradiť (obsahuje ďalšie cenné aktívne látky), ale vďaka šetrnej čistiacej emulzii to nebude must-have prípravok. Vaša pleť určite ocení, že sa staráte o jej ochrannú bariéru aj počas procesu umývania!

Jemná pre očné okolie

Umývacia emulzia SkinTra - Hug Your Skin je prípravok, ktorý môžete bez obáv použiť na čistenie celej tváre, vrátane citlivého okolia očí. Vďaka svojej jemnej konzistencii a starostlivo vybraným látkam nespôsobuje nepríjemné stiahnutie, nevysušuje a nevytvára tzv. hmlu na očiach. :-)

Ako emulziu používať?

Emulziu naneste na navlhčenú pokožku tváre, jemne vmasírujte až do odstránenia všetkých nečistôt a nakoniec dôkladne opláchnite vlažnou vodou. Emulzia je vhodná pre každodenné použitie, a to ako ráno, tak aj večer. Ja som ju ocenila najmä v rannej ošetrujúcej rutine, pretože ráno preferujem jemné čistenie, naopak večer používam o trochu silnejšie prípravky. A ak je Vaše líčenie skôr jemné, emulzia poslúži aj ako skvelý odličovač!

Pre koho je emulzia SkinTra - Hug Your Skin vhodná?

Tak ako som už vyššie spomenula – PRE VŠETKÝCH! Zameriam sa ale na konkrétne kožné problémy, pre ktoré bude emulzia nenahraditeľná!

1. Pre citlivú pleť

Citlivá pleť je mimoriadne jemná a reaguje na najrôznejšie faktory, a to aj kozmetické produkty. Emulzia Hug Your Skin je ideálnou voľbou pre citlivú pleť, pretože jemné umývacie látky, ktoré sú v nej obsiahnuté nespôsobujú podráždenie. Vďaka tomu môžete aj citlivej pleti poskytnúť účinné čistenie bez podráždenia alebo vzniku alergických reakcií.

2. Pre suchú a vysušenú pokožku

Suchá pleť je často zbavená potrebnej vlhkosti a lipidov, čo vedie k pocitu suchosti a drsnosti. V emulzii obsiahnutý skvalán a olej z hroznových jadier intenzívne hydratujú a posilňujú hydrolipidovú bariéru. Vďaka tomu emulzia navracia suchej pleti tak potrebnú hydratáciu a pružnosť.

3. Pre podráždenú pleť

Pokožka so sklonom k podráždeniu vyžaduje špeciálnu pozornosť a starostlivosť iba pomocou jemných zložiek. Emulzia Hug Your Skin pôsobí šetrne, nespôsobuje podráždenie ani začervenanie. Zložky ako allantoín upokojujú podráždenie a pentavitín hydratuje, redukuje suchosť a poskytuje úľavu podráždenej pleti.

4. Pre pleť v priebehu ošetrenia pomocou kyselín alebo retinoidov

Pokiaľ je Vaša pokožka vystavená účinkom kyselín alebo retinoidov, môže byť vysušená, zlupovať sa alebo mať väčší potenciál k podráždeniu. Emulzia Hug Your Skin je ideálny spojenec aj v priebehu tejto ošetrujúcej kúry. Jej jemné pôsobenie a hydratačné zloženie pomáha minimalizovať vedľajšie efekty tohto typu ošetrenia a zároveň účinne odstraňuje všetky nečistoty.

Môj dojem – po prvom a niekoľkotýždňovom používaní

Emulzia na čistenie pleti nepatrí práve medzi môj obľúbený typ produktu, preto som k nej pristupovala skepticky a nebola som touto novinkou práve nadšená. Ale ako už tušíte, viac som sa mýliť nemohla! Emulziu som si naozaj zamilovala, používam ju v každodennej, rannej starostlivosti o pleť a moja pokožka po použití konečne nereaguje stiahnutím, pálením alebo svrbením ako v prípade iných, silných umývacích prípravkov. Má veľmi tekutú, mliečnu konzistenciu, ale nepreteká cez prsty. Dobre sa rozotiera a zanecháva pocit skutočne čistej pleti. Pri dlhšom používaní som nezaznamenala žiadne negatívne efekty. Z tých menej dôležitých, ale pre oko lahodiacich vlastností môžem spomenúť krásnu, hnedú sklenenú fľaštičku a praktickú pumpičku. SkinTra - Hug Your Skin je ideálny produkt, pretože je skutočne účinný a zároveň, svojim dizajnom, vyzerá v kúpeľni veľmi efektne. :-)

A pokiaľ máte ešte nejaké otázky týkajúce sa výberu vhodného produktu, či vhodnej rutinnej starostlivosti pre Vašu pleť, napíšte nám na náš e-mail: obchod@cosibella.sk, alebo nás kontaktujte na našom Facebooku či Instagrame alebo zavolať na telefónne číslo +421 233 221 070.

Zobraziť viac záznamov z Október  2023
pixel