Šampóny HairTry – starajte sa o vlasy s rozumom!

Šampóny HairTry – starajte sa o vlasy s rozumom!

Šampóny HairTry – starajte sa o vlasy s rozumom!
małe

Keď sa povie „starostlivosť o vlasy“, vybavia sa nám vlasy ako také. Ale čo pokožka hlavy? Značka HairTry, vytvorená Cosibella tímom, na tento dôležitý aspekt upozorňuje svojim mottom: „Starostlivosť o vlasy s rozumom.“ A rozum, to je predsa hlava. :-) Vďaka tomuto holistickému prístupu vznikli šampóny, ktoré sa sústredia na konkrétne problémy pokožky hlavy bez ohľadu na náš vek alebo pohlavie. To, čo robí značku HairTry výnimočnou, je kombinácia skúseností a vedomostí trichológov a vášeň vytvárať unikátne produkty samotných tvorcov. Prípravky tejto značky Vám zaistia profesionálne výsledky ako z kaderníckeho salóna - a to bez toho, aby ste museli opustiť pohodlie svojho domova.

Ako sa HairTry stará o životné prostredie?

Nezabúdame ani na našu planétu. Šampóny plníme do ekologických obalov vyrobených z 98% z materiálu rPET, vďaka čomu značka nezabúda ani na životné prostredie.

Ale to stále nie je všetko! Pokiaľ si pre starostlivosť o vlasy vyberiete HairTry, budete sa starať nielen o svoje vlasy, ale aj o našu planétu. Značka sa aktívne podieľa na čistení morí a oceánov v spolupráci s organizáciou Ocean Waste Plastic. A navyše, kúpou akéhokoľvek produktu HairTry podporíte nadáciu SeedBalls Kenya, ktorá sa snaží o znovuzalesnenie oblastí zničených ľudskou činnosťou. Prezrite si celú ponuku značky HairTry, nájdite si ideálny produkt presne pre seba a podporte zdravie našej planéty spolu s nami!

Ako si vybrať vhodný šampón pre pokožku hlavy?

Každý z nás má inú štruktúru vlasov a pokožku hlavy, preto je dôležité, aby ste si vybrali produkt prispôsobený Vašim individuálnym potrebám. Pokiaľ máte matné, na dotyk drsné vlasy zbavené elasticity, znamená to, že potrebujú poriadnu dávku hydratácie. V tomto prípade si vyberte hydratačný šampón, ktorý poskytne vlasom potrebné zložky a vráti im prirodzený lesk. Pokiaľ sa Vaša pokožka hlavy rýchlo mastí a vlasom už druhý deň po umytí chýba sviežosť, vyskúšajte čistiaci šampón, ktorý reguluje sekréciu kožného mazu a predĺži sviežosť vlasov. Alebo ak bojujete s lupinami, citlivou alebo podráždenou pokožkou hlavy, pozrite sa na šampón s obsahom enzýmov. Vďaka svojim vlastnostiam odstraňuje odumreté kožné bunky, hĺbkovo čistí a upokojuje podráždenie. Výberom správneho šampónu zaistíte Vašim vlasom vytúženú krásu, no čo je dôležitejšie, Vašej pokožke hlavy najmä zdravie a vitalitu.

HairTry - Take Off The Sebum - Čistiaci šampón

HairTry - Take Off The Sebum - Čistiaci šampón

Mastiaca sa pokožka hlavy, svrbenie či spľasnuté vlasy sú problém, s ktorým je často ťažké bojovať. Vďaka čistiacemu šampónu HairTry - Take Off The Sebum je však možné túto výzvu prekonať! Tento šampón nielen, že hĺbkovo čistí, ale výrazne predlžuje sviežosť vlasov a dodáva im objem. Má gélovú konzistenciu, ktorá sa príjemne rozotiera a vytvára bohatú penu. Ale nejde len o účinnosť umývania – ide o celú filozofiu starostlivosti o vlasy.

Aktívne zložky ako 1% Fruit Vinegar a 2% POLYPLANT A/S účinne odstraňujú nečistoty a zároveň sa starajú o kožný mikrobióm a minimalizujú mastenie. Tento produkt je charakteristickou podstatou holistického prístupu k starostlivosti – kombinácia dôkladného čistenia so starostlivosťou o pokožku hlavy a vlasy. Jemná osviežujúca vôňa prípravku vytvorí z obyčajného každodenného umývania vlasov relaxačný zážitok.

Pokiaľ potrebujete dodať Vašim vlasom ľahkosť, objem a predĺžiť ich sviežosť, HairTry - Take Off The Sebum je absolútny ideál. Bez ohľadu na to, či sú Vaše vlasy vystavené častému stylingu, alebo sa jednoducho iba mastia, tento šampón 100% splní Vaše očakávania.

HairTry - Feel The NMF - Hydratačný šampón

HairTry - Feel The NMF - Hydratačný šampón

Premýšľate, ako v jednom kroku dôkladne očistiť pokožku hlavy a zároveň poskytnúť Vašim vlasom dostatočnú hydratáciu? Odpoveď sa nachádza v šampóne HairTry - Feel The NMF. Ideálna voľba pre každého člena domácnosti. Gélová konzistencia šampónu úžasne pení, vďaka čomu je aplikácia nielen účinná, ale zároveň veľmi príjemná.

Nejde ale o obyčajný šampón. Vďaka obsiahnutým zložkám ako 1% MOISTURIZING FACTOR a POLYPLANT MOISTURIZING získavajú vlasy rovnováhu, sú vyživené, ľahké a plné objemu. Obsiahnutý panthenol upokojuje pokožku hlavy a redukuje pocit suchosti a nepríjemného napätia. Svieža, ľahko ovocná vôňa Vám zabezpečí zaslúženú chvíľku relaxu!

Pokiaľ túžite po čistých, hĺbkovo hydratovaných a zdravých vlasoch, siahnite po šampóne HairTry - Feel The NMF. Správna voľba pre suché, kučeravé a dehydratované vlasy.

HairTry - Date With Exfoliate - Enzymatický šampón

HairTry - Date With Exfoliate - Enzymatický šampón

Špeciálny prípravok, ktorý v sebe kombinuje účinky šampónu na vlasy a peelingu pre pokožku hlavy. Ak nemáte čas na pravidelný peeling vlasovej pokožky, alebo naň jednoducho len zabúdate – tento šampón bude skvelým riešením! Účinne čistí pokožku hlavy, jemne exfoliuje odumreté kožné bunky a predlžuje sviežosť vlasov. A navyše, dodáva vlasom objem už od korienkov a pomáha bojovať proti lupinám. Exfoliačné účinky má na svedomí obsiahnutý ficin (enzým získaný z fíg), ktorý patrí medzi najsilnejšie enzýmy.

Samotné používanie šampónu je veľmi príjemné – gélová konzistencia vytvára hustú krémovú penu a celok dopĺňa príjemná vôňa parfumu. Toto pol litrové balenie šampónu taktiež dlho vydrží, pretože by ste ho nemali používať častejšie ako 1x týždenne. Tento šampón bude bez pochyby obývať Vašu kúpeľňu naozaj dlho!

Dúfam, že Vám tento článok pomohol zistiť, aký šampón bude pre Vaše vlasy vhodný a inšpiroval Vás k starostlivosti o vonkajšiu, ale aj vnútornú krásu. Odporúčame zaviesť aj podporné metódy, ktoré Vám pomôžu zbaviť sa stresu a nahromadeného napätia.

Ak Vás táto téma zaujíma a chcete vedieť ešte viac, napíšte nám na náš e-mail: obchod@cosibella.sk A v prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať aj na našom instagrame, facebooku alebo telefónnom čísle +421 233 221 070.

Zobraziť viac záznamov z Septembra  2023
pixel