Blog

Kyselina hyalurónová v kozmetike – hĺbková hydratácia pleti

Kyselina hyalurónová je prirodzene sa vyskytujúca chemická zlúčenina, ktorá sa nachádza v ľudskom tele vo forme hyaluronátu sodného. S pribúdajúcim vekom je jej však v našej pleti stále menej, a tak siahame po kozmetike s jej obsahom. Kyselina hyalurónová v kozmetike vysoko hydratuje a zabraňuje odparovaniu vody z pokožky. Vďaka správnej hydratácii dokáže tiež spomaliť starnutie. Spoznajte najlepšie prípravky s kyselinou hyalurónovou!

Dvojfázové čistenie pleti – naučte sa, ako dôkladne odstrániť make-up

Ani tá najúčinnejšia starostlivosť o pleť neprinesie zázračné výsledky, pokiaľ ju dokonale nevyčistíme. Čistenie by malo byť základným pilierom v starostlivosti o pleť. Zistite viac o dvojfázovom čistení pleti! Pozrite sa na účinné metódy a tiež na najlepšie kozmetické produkty na odstránenie make-upu a čistenie tváre. Dôkladne vyčistená pleť je prvým krokom k ďalším fázam starostlivosti.

Rovnováha PEH v skratke

Rovnováha PEH má obrovský vplyv na stav našich vlasov. Práve správny výber kozmetiky s bielkovinami, zmäkčovadlami a zvlhčovadlami nám pomôže dosiahnuť najlepšie výsledky v starostlivosti o vlasy. Čo sa teda môže stať, keď je rovnováha PEH narušená?

Krepovatenie vlasov - čo robiť

Krepovaté a rozcuchané vlasy pozná snáď každá majiteľka vlasov so strednou alebo vysokou pórovitosťou. Čo robiť v tejto situácii? Zistite dôvody, prečo sa Vaše vlasy krepovatejú, a naučte sa, ako získať dokonalý vzhľad a akú kozmetiku zvoliť na uhladenie vlasov.

Zistite akú máte pórovitosť vlasov!

Pórovitosť vlasov je jednoducho povedané miera, do akej sú kutikuly (vlasové časti) od seba oddelené. Prečo je tak dôležité poznať pórovitosť svojich vlasov? Po prvé preto, že na základe tejto skutočnosti by sa mala odvíjať naša starostlivosť. Pokiaľ ste napriek používaniu drahej a kvalitnej kozmetiky nezaznamenali žiadne zlepšenie kvality Vašich vlasov, problém môže spočívať práve v zlom výbere prípravkov. V dnešnom príspevku sa dozviete, aké typy pórovitosti môžu Vaše vlasy mať a ako sa o ne starať.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory Cookies. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Súhlasím
pixel